Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttunk? (Kérdés...

GusztixD kérdése:

Szellemet láttunk? (Kérdés túl rövid, a magyarázat hosszú. )

Figyelt kérdés

Tegnap 7órakkor bicóztunk haverokall és megáltunk egyien elhagyatott háznál és 2hülye haverom bement... felmentek az emeletre és kijöttek a teraszra ott videóztuk öket és az ajtóba hirtelen egyien szürke ruhás sminkes arú nőmegjelent! a sminkje olyanvolt mintha sírt volna... és montuk a haverjaimnak hogy fussanak ezek meg monták mitöl??

ere egyikhátra fordult és meglátta és átfuttott szabályosan át futott a nőn!!!!! ijet még életembe nem láttam eddig még soha valaki mongya meg hogy mivolt az vagy valami logikus magyarázatotrá ! köszönöm


2011. szept. 18. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Először egy kicsit magamról:15 fiú vagyok, azért kezdtem foglalkozni ezekkel a dolgokkal mert már volt egy-két furcsa/érdekes esetem.Az UFO-részlegnek Pl.:találkoztam szürkékkel az egyikre emlékszem csak(12éves voltam) a másikat a nagymamám mondta el(3éves voltam).Paranormális esetem egy volt (ezekről máskor).Mostanra kezdtem úgy látni hogy nem kell ezektől félni,nem természetfeletti dolgok csak még ismeretlenek az emberiség nagyrészének.Pest megyében ha találok valami hiteles esetet azt szeretném megvizsgálni...Szeretem a relytélyeket:) nem valami dagadt fantáziadús kocka vagyok, pont azért csinálok felvételeket hogy hiteles legyek,ha nem is találok semmit.
2011. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
97%

Folyt. itt:


A fóti dologról:A videókat a jewtubon osztom meg veletek így bármikor láthatjátok.A helyszínre 11:30-kor érkeztem és kívülről vizsgáltam meg a házat.Megvártam még 4 barátomat és megindultunk befelé.A ház: Kinézetre nem túl bizalomgerjesztő, elég romos az ablakok fele be van törve a kerítés leszedve, az erkély korlátjai szintúgy.Befelé menet meg kellett állnunk ott ahol a videón is látszik mert a szomszédok ránk akarták hívni a rendőröket... Kevés esélyt látok arra hogy itt valami paranormális dolog van DE: A tornácon megfigyeltük hogy egy márkás pár,szinte vadiúj cipő van. Az utcárol is látható, hogy egy kabát van kifüggesztve az ajtó mögé, így valaki lehet ott.Az biztos hogy valakit/valamit titkolnak.a videók ittvannak:(Nem sikerült bemennünk a szomszédok miatt...)

http://www.youtube.com/watch?v=EuPUni1wswU

http://www.youtube.com/watch?v=G9zGh5ELyJM

Az a kisasztal meg szék is a második videón elöl volt amikor a kérdező fényképezett.Tehát még nem tekintem lezártnak a dolgot.:) Pacsi

2011. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
100%
ÉS: Aki szeretne legközelebb bejönni velem az írjon privátba.Be KELL mennünk mert valami nincs rendben szóval keresek jelentkezőket lehetőleg írj facebook vagy msn címet.köszi
2011. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 A kérdező kommentje:
na Egyelőre énse tok semmit de hallod holnap 4kor gyere oda a házhoz bemegyünk oké? xd csak most vmi csöves beköltözött oda...
2011. szept. 23. 19:43
 55/80 A kérdező kommentje:

am

jelölj visza facen ott megdumáljuk

2011. szept. 23. 20:01
 56/80 anonim ***** válasza:
100%
Írj majd rám hogy te vagy te xD mert így nemtudom ki...:P
2011. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
na, volt valami?
2011. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 Solarian ***** válasza:
mi lett volna? biztos üres a ház, nincs benne semmi különös.
2011. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
100%
Lezárható a kérdés.Ha lesz új fejlemény arról kaptok jelentést.Habár ezt kétlem tekintettel a kérdező életkorára és látáskörére a világban. Bocs,szevasztok:)
2011. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
Istenem -.- nemigaz felnőtt emberek fosnak bemenni egy szarós házba xD szánalom...
2011. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!