Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy álmomban...

Lehetséges, hogy álmomban kommunikálni szeretnének velem a szellemek/angyalok?

Figyelt kérdés

Néhány hónap óta jelenléteket érzek, amik nagyon zavaróak.

2 napja szellemekkel álmodom.

1. feküdtem az ágyamban, nyitva volt a szemem, de nem tudtam mozogni és állt mellettem 2 valaki (2 jelenlétet szoktam érezni), de nem láttam az arcukat, csak a testüket (mert nem tudtam odafordítani a fejem) és mondtak valamit... Nem emlékszem, hogy mit mondtak.

2. éjszaka álltam az udvaron és nem messze állt, de most csak 1 illető a sötétben (csak vonalak körvonalazódtak, szóval most sem láttam ki az) és ismét beszélt hozzám... De erre sem emlékeztem, hogy mit mondott.


Mit jelenthet ez??


Egy hozzáértő azt mondta, hogy ez angyali jelenlét és azért van most ennyire velem, mert valami nagy változás fog történni az életemben.

Az egyiknél mindig érzem, hogy "jó"... De a másiktól rossz érzés tölt el, úgy érzem, hogy ártani akar nekem.


Mit akarhatnak a tudtomra adni??


SZKEPTIKUS ÉS BUTA VÁLASZOKRA NEM VAGYOK KÍVÁNCSI!


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. okt. 9. 16:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az álmaidat csak te tudod megfejteni! Vannak szimbólumok amik a legtöbb embernél hasonló dolgot jelentenek, de sosem ugyanazt. Többször gondold át, próbálj rá emlékezni, megfejteni mit jelenthet de ne görcsösen,csak engedd el magad. Ha így sem jön össze, esetleg lefekvés előtt kérd, hogy küldjenek egyértelműbb álmokat.
2011. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nyugogy meg tuti csak a képzeleted játszik veled vagy legfejebb "átkot szortak rád a szellemek"![na ne viccelj]
2011. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezek kopogo szellemek voltak. Ők hivatlan látogatók az álmokban csak azért mert valamit elakarnak mondani a jövőről. Baleset is lehet!
2011. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én egy bizonyos angyallal álmodtam nem először! Ezek jelek!
2012. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Trollocska07 ***** válasza:

"feküdtem az ágyamban, nyitva volt a szemem, de nem tudtam mozogni"

Paralízis=bénultság, gyengébbek kedvéért bénultság=nem tudsz mozogni=vazzeg nem mozdul semmim!


"és állt mellettem 2 valaki (2 jelenlétet szoktam érezni), de nem láttam az arcukat, csak a testüket (mert nem tudtam odafordítani a fejem) és mondtak valamit... Nem emlékszem, hogy mit mondtak."

Az alvás paralízis hallucinációkkal jár. (hallucináció=olyan dolgokat látsz ami nincs ott)


"éjszaka álltam az udvaron és nem messze állt, de most csak 1 illető a sötétben (csak vonalak körvonalazódtak, szóval most sem láttam ki az) és ismét beszélt hozzám... De erre sem emlékeztem, hogy mit mondott."

Éjszaka, tehát sötét volt. Lehet hogy egy csöves vagy egy unatkozó ember szórakozott veled, esetleg telefonált.


Sajnálom, de semmi különleges képességed sincs, mármint természetfeletti. Minden ember különleges, de nem kell ahhoz, hogy felfedezd azt a dolgot amiben jó vagy, hogy mindenbe természetfeletti izébizét képzelsz. Lepontozhatsz, piszkálódhatsz, én csak értelmes választ adtam, és sajnálom hogy elrontottam az illúziódat. Jah, és NEM vagyok szkeptikus :D de nem is vagyok mániákus, vagy ahogy itt hívják, "ezós" sem. A kettő között :) Van amiben hiszek, de előbb a tényeket kell nézni.

2012. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!