Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit csináljak? Segítség!...

Mit csináljak? Segítség! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18éves vagyok Fóton lakom és az utcánkba mindennap este 8tól 11ig elöttünk lévő háztól barra 3 házzal egy fehér arcú fekete hajú gyerek áll. Mozdulatlan és csak nézi a kapunkat állandóan mit csináljak? segítsetek
2011. okt. 23. 19:23
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

[link]

én ebből ki tudok venni egy ember alakot.ez lenne az,vagy messzebb volt? (a fehér folt nem érdekes,elcsesztem)

2011. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Azért ez arányaiban elég nagy lenne..
2011. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

ember...menj ki az utcára..kérdezd meg minek bámul, ha nem válaszol fotózd le.

ott helyszínen, akkor nem lesz ott a szúnyogháló..(=_=)"

nomeg az éjszakai mód legyen bekapcsolva.

2011. okt. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:44


Az kicsit nagy lenne egy gyerekhez:) de ott ahol bevan karikázva állandóan ott áll viszont!

2011. okt. 26. 13:22
 35/46 anonim válasza:
Most már kicsit hihetőbb a sztori, de valóban a legjobb az lenne ha kint fotóznád le! Azóta is minden este ott áll?
2011. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
igen fotózd le kint!
2011. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Bazzeg. Szopatott titeket ez is. :'D


"10percig ott áll egy helybe és kiköszönök neki Szia! Tudjátok milyen a gáz? folyékony csak amikor levegővel érintkezik elpárolog na ugyan olyan volt!" :'D:'D


Meg a szúnyoghálós kép, nagyon naivak vagytok. :D

2011. okt. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 sára04 válasza:
én hiszek neked.szerintem kisértet lehetett.
2011. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

'' Bazzeg. Szopatott titeket ez is. :'D


"10percig ott áll egy helybe és kiköszönök neki Szia! Tudjátok milyen a gáz? folyékony csak amikor levegővel érintkezik elpárolog na ugyan olyan volt!" :'D:'D


Meg a szúnyoghálós kép, nagyon naivak vagytok. :D''


Látom fingod sincs,hogy mi az a gáz:) buta kölyök azt hiszed az is olyan mint a levegő,hogy láthatatlan ,stb? tudhatnád ,hogy a gáz az folyékony csak amikor levegővel érintkezik akkor elpárolog....És amúgy is igen pontosan olyan volt amikor kiszóltam neki! és azóta is ott áll de egyszer ki próbáltam menni,nem tudom valamelyik kérdésnél írták,hogy minél közelebb ér hozzá nagyobb a félelme! hát nálam is az volt! de amióta kimentem hozzá eltűnt mostanában nincs itt

2011. okt. 30. 10:11
 40/46 A kérdező kommentje:
úgyértem h 10-23 óta ott állt amíg ki nem mentem hozzá
2011. okt. 30. 10:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!