Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit csináljak? Segítség!...

Mit csináljak? Segítség! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18éves vagyok Fóton lakom és az utcánkba mindennap este 8tól 11ig elöttünk lévő háztól barra 3 házzal egy fehér arcú fekete hajú gyerek áll. Mozdulatlan és csak nézi a kapunkat állandóan mit csináljak? segítsetek
2011. okt. 23. 19:23
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

"Látom fingod sincs,hogy mi az a gáz:) buta kölyök azt hiszed az is olyan mint a levegő,hogy láthatatlan ,stb? tudhatnád ,hogy a gáz az folyékony csak amikor levegővel érintkezik akkor elpárolog"


Javasolnám az általános iskolás fizika órák látogatását. Hidd el a javadra válik majd.

2011. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Nagyon buta egy gyerek vagy;)
2011. okt. 30. 13:53
 43/46 anonim ***** válasza:
A gáz fluidum akárcsak a folyadékok, de ez nem azt jelenti, hogy folyékony, gondolom ezzel kevered össze.
2011. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
A ruházata alapján szerintem egy csöves lehet...Lehet hogy egy árva gyerek,aki tőled vár segítséget,de fél a visszautasítástól és nem mer hozzád beszélni.Amugy meg sztem káprázik a szemed...És neharagudj de nem volt eddig olyan hogy valaki elment az utcába??a gyerek vagy mi mellett....és Ő nem érzékelt semmit??nem látott semmit??
2011. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
fotózd le kint..:))..vagy ha félsz akkor hívj magaddal valakit..pl:.barátnőd,haverod..csak ne olyan aki ijesztget..-.-"..mind1..szerintem kép nélkül is hihető de azért hó lenne látni..amúgy amikor olvastam a sztoridat ilyennek képzeltem az utcát csak fordítva..hogy jobbról áll..de pont ugyan ilyennek..fura..
2011. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:

bocsi én csak ennyire tudtam kivilágositani tessék:

[link]

2012. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!