Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » SZERINTED VANNAK SZELLEMEK...

SZERINTED VANNAK SZELLEMEK VAGY NINCSENEK?

Figyelt kérdés
A sok história,filmek,fotók meg szellemidézők, stb. hitetik el velünk,hogy léteznek vagy az emberi képzelőerő szülöttei?
2011. nov. 14. 00:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
"amugy meg nem feltétlenül ragad itt a földön valakinek a szelleme" --Hanem? Ezt hogyan tudnád bebizonyítani? "a lényeg valakinek dolga van az iyeln dolgokkal valaki meg csupán érdeklődő te semmi se véletlen elvileg" --Mire alapozod a kijelentésedet? Történeteket én is hallottam már,tehát mindíg is csak "valakiknek" lesz dolga szellemekkel akiknek esetleg érdekük,hogy elhitessék a létezésüket pl. megélhetési okokból,vagy nem találnak reális magyarázatot a történtekre. "semmi se véletlen elvileg" --Nekem is bekapcsolódott már a tv az éjszaka kellős közepén. Akkor ez most egy szellem volt? Kétlem. Egy elektronikai eszköz,ami ha el tud romlani,akkor el is fog. Szerintem minden fejben dől el, egész egyszerűen az emberi naívitás és a halottaink után keletkezett űr betömésére elhitetjük magunkal,hogy "ő már egy jobb helyen van" és ez valamilyen szintű megnyugvást okoz.
2011. nov. 14. 15:29
 12/22 M@x ***** válasza:

SZERINTED LÉTEZIK A CAPS LOCK KIKAPCSOLÁSA?

Szerintem igen. :)

Na jó viccen kívül...

Gondolkozz el, szellemek léteznek!!!

2011. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem mindegy neked,hogy nagy vagy kis betűvel írok? Ne Offolj! Azon vagyok amint látod,h kiderítsem. Bizonyítsd be,hogy léteznek! Ne egy fotóval azt én is tudok csinálni,hogy a nyakadban ül egy kislány szellem.
2011. nov. 14. 21:32
 14/22 A kérdező kommentje:
áhh... Inkább elfogadom a tényt,hogy vannak olyanok akik hisznek bennük meg vannak olyanok akik nem. Pont. Köszi Mindenkinek!
2011. nov. 14. 21:41
 15/22 bleed ***** válasza:
ezt a valakinek van dolga vele valakinek nem ezt arra értettem ha te elkezdenéd látni a szellemeket nem biztos hogy fel tudnád dolgozni ... ismerek olyat aki látja de ezt irtam is és bizonyitott dolgokat is hogy látó szóval olyan dolgokat amikről tudomása nem lehetett ...megmondott.. halottakkal kapcsolatba rendőrség is bevonta már volt oylan is figgyelj akármit irok neked erről.. ugyse fogsz benne hinni mert csak a két szemednek fogsz hinni ... az hogy nem feltétlenül ragad itt a szelleme ezt onna ntudom hogy az akit ismmerek vezetett már át fénybe lelkeket.. most én nem kezdek neked kisregény irni erről a témáról ... figyelj én belefolytam az ezoterikába 19 évesen tapasztaltam dolgokat .. meg iylen emberkkel kerültem kapcsolatba ugy hogy nem is kerestem iylen fajta embereket csak kiderült róluk .. más meg életébe nem talákozik ilyen dolgokkal.. leszoktam már arról hogy másokat meggyőzzek, ha valakit érdekel elmondom a dolgokat neki de hogy mibe hisz az az ő dolga
2011. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Talán léteznek, talán nem. Ezt nem lehet eldönteni. Soha, semmilyen kísérlet nem volt még képes egyértelműen, minden kétséget kizáróan bebizonyítani a létezésüket, azt viszont 100%, hogy sok skizofrén, vagy más elmebetegségben szenvedő ember van, akik dolgokat vélnek látni és hallani.


A szellem egy pszichológiai jelkép, ami az ember halálfélelmét próbálja ellensúlyozni. Az emberi kultúra egyik legrégebbi része a halálfélelem, és hogy mi van utána (ha van egyáltalán bármi), mert az emberek félnek a bizonytalantól, ill. annyira erős az életösztönük, hogy egyszerűen képtelenek elképzelni a "nem létezés" állapotát. Meg persze évtizedek óta be vannak hülyítve a mindenféle áltudományos és csaló misztikus blablákkal.

A szellem pontosan ugyanaz a kitaláció, mint a különféle vallásos elemek, istenhitek, stb. Megnyugvást nyújtanak és biztonságot adnak a hívőknek, reményt és célt adnak az életüknek. De ettől még nem feltétlenül léteznek.


Én a józan észben hiszek, és hogy mindenre van ésszerű, logikus magyarázat, legfeljebb még nem vagyunk azon a tudományos, vagy értelmi szinten, hogy mindent megértsünk.

2011. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Kameko-san ***** válasza:
Egyet értek az előző válasszal.50-50% az esély.Vannak akik szentül vallják,hogy léteznek és vannak akik nem.Mindegy ki mit mond,te úgyis csak a két szép szemednek fogsz hinni.Én nem nyilatkozhatok erről,mert nálunk sok rémtörténet lézeng,és pluszba a sulink helyén régen a Baj család kastélya volt és azt mondják,a szellemük még ott kísért,úgyhogy no komment.De ha esetleg valamikor észlelsz valami paranormális jelenséget,akkor valószínűleg el fogod hinni.
2011. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az 50-50% esély mindenhol jelen van, amiről nem tud az ember MINDENT. És ez sok esetben a saját környezetére is vonatkozik, SAJÁT MAGÁRA is. Fiatal a faj, megnézném szívesen ezer évekkel később.
2011. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Persze hogy léteznek!!! Te is az vagy!!!
2011. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hogyne lennének, de nem kell tőlük félni, nem a fizikai síkon mozognak. :)
2011. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!