Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Jelentéktelennek tűnhet, még...

Jelentéktelennek tűnhet, még is rémisztő. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
A zuhanyzónk, olyan hogy van a falból kiálló, a csempébe "beleolvasztott" tusfürdő tartó. 3db tusfürdő van benne. Az a lényeg az egészben, hogy szorulnak a tusfürdők egymáshoz. Tehát nem tud kiesni. Este elmentem zuhanyozni. Határozottan emlékszem rá, hogy az egyiket kivettem de vissza is "szorítottam" . Este 11 fele nagy csattanás. Ki esett egy tusfürdő. Mitől jöhetett az ki. Illetve miért mozog a szobámban, az összes lógó dolog? Meleg levegő . Odáig oké, de van ami olyan nehéz (Pl boxzsák) hogy azt a meleglevegő nem igazán tudja megmozdítani, még is néha látom hogy mozog picit. Miért van ez?!
2011. nov. 25. 17:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A medve-disznó-ember műve!
2011. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

megesik az ilyen. ha pl nagy kertes házatok van. nekem lambériám volt, az emeleten volt a szobám, és mint kiderült, a kopácsolások éjjel a fejem felett, azok a menyétek művei, akik befészkelték magukat a padlásra :)

arra, hogy a kalapács a fejére állt és úgy tett meg hirtelen egy fél métert, már mi sem találtunk magyarázatot. :D

a tusfürdőre meg csak annyit, hogyha nagyon be vannak oda szorítva, esetleg rosszul tetted vissza, és kiugrott(ha pl középre tetted be, ennek nagy a valószinüsége).

a mozgó boxzsákra meg.... nem tudom :D

2011. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
a tusfürdős flakon lehet hogy vizes vagy habos, tusfürdős lett és lassan csúszott kifelé a helyéről!
2011. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A szellemek boxoltak, majd mikor végeztek az edzéssel elmentek tusolni.
2012. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 igen eddig ez a leglogikusabb megoldás
2012. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!