Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy nagyon furcsa lényt...

Egy nagyon furcsa lényt láttam ma, leginkább egy macskára hasonlított, mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Ilyen álmosan feküdt az avaron, de mások nem látták.
2011. dec. 9. 13:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
ha nem tudtok segiteni, minek irtok, hülye kötekedők!
2011. dec. 9. 19:27
 22/61 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, en meg nem lattam macskahoz hasonlito ismeretlen lenyt, ezert gondoltam a hoviragra. :D

Szerintem inkabb humorosak vagyunk, es szerintem itt mindenki azt hitte eddig, hogy vicc az egesz, csak az utolso kommentben az ekezetek miatt bizonytalanodtam el....

Hogy erted azt, hogy masok nem lattak?

Masok melletted allva nem lattak semmit vagy kivüled senki nem volt a környeken?

Ha senki nem volt arra, akkor lehetett pl. menyet, tigris, ilyenek. De bizonyos nezetböl meg a mokus is hasonlit, vagy a roka.

2011. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
60%
kecskeeee
2011. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés tuti kamu.
2011. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:

Hidd el nem akarlak bántani,csak segíteni. Egy nem egészen pontos szabály szerint azt a szót írjuk "ly"-el azaz ejjel amit "l"-vel is lehetne mondani.Pl.: gólya,gólyhó,stb. golyó

Az álmokkal ne törődj,mert az álom megfejtéséhez még a sok tudás is kevés. Hogy mégis egy valamelyes eredményre jusson a válaszoló,majdnem úgy kéne ismerni a

kérdezőt,mint az sajáűtmagát.

2011. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
Kérdező! Csak irígyek arra,hogy milyen szépen írsz helyesen,és hogy te milyen gyönyörű állatokat látsz,mikor épp be vagy szívva! Nincs ezzel baj,csak törvénybeütközik,szóval nem kéne anyira hangoztatnod :D!
2011. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
100%
végülis nemkötelező normálisnak lenni..
2011. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim válasza:
Topcat volt, a rajzfilmbol. Állítólag Magyarországra érkezett egy kis piheno szabira, valszeg azért fekudt álmosan. Elmondása alapján azonban tobbé nem jon ide, mivel nem kapott sehol szállást, így az avaron volt kénytelen éjszakázni, és ott is megzavarta egy hulyegyerek azzal, hogy észrevette.
2011. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim válasza:
Nem tudom, de ha úgy nézett ki mint egy macska, akkor valószínüleg egy macska volt. Am ne ilyenekkel foglalkozz, hanem tanulj meg normálisan írni!
2011. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim válasza:
Szerintem vizidisznó volt.
2011. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!