Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy nagyon furcsa lényt...

Egy nagyon furcsa lényt láttam ma, leginkább egy macskára hasonlított, mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Ilyen álmosan feküdt az avaron, de mások nem látták.
2011. dec. 9. 13:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
mondom, hogy kecskeee
2011. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!:) Én még nem láttam macskához hasonlító idegen lényt ergo, amit te láttál az egy macska volt :).Mivel konkrét "személyleírást" nem adtál meg, ezért nem tudok ötletet adni, hogy mi más lehetett :).
2011. dec. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy normálisan válaszoljanak neked, akkor előbb rendesen kell feltenned a kérdést. Kb. annyi értelme van, mintha kiírnád, hogy "ma délelőtt láttam egy filaserpenyőt, szerinted is az volt?" Sokminden hasonlít macskára (leginkább a macska), ennyiből nem tudjuk megmondani.
2011. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:

Hat igen, a macskara leginkabb a macska hasonlit... de tüskes is volt? Mert akkor sündiszno.

Varangyos? Akkor beka. :))

2011. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
yeti volt tutira
2011. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim válasza:
MÁJUS ÉS NEM MÁLYUS!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "nem vagyok fogyatékos, mert december van"-szöveg nálam nagyon bevágta a kisajtót :D
2011. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
100%
hát..ha hasonlított egy macskára és te állítod hogy nem az volt akkor öö..egy csivava?de lehetett catwoman..vagy..hmmm..hol is laksz? uránszennyezett területeken lehet esetleg egy mutáns patkány..persze még számtalan lehetőség van.SZERINTEM! te egy rezescigányt láttál aki aligátorok között nevelkedett de egyszer megverték a vízidisznók!
2011. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
A párhuzamos dimenzióba nyertél betekintést egy pillanatra ritka jelenség ez. A macskának van egy alteregója egy másik dimenzióban( végtelen sok ilyen másik világ van) valamilyen kardentevális rendellenesség miatt egy pillanatra láttad egy másik párhuzamos világban lévő megfelelőjét. Remélhetőleg nem tett a tudatodra bármilyen hatást a jelenség, eléggé megterhelő ez az elme számára.
2011. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
Ez a macskáknak van egy alteregója dolog elég hülyén hangzik, de legalább van valami alapja, vagy csak ideírtad hátha elhisszük?
2011. dec. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!