Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehet a házat meg tisztít...

Hogy lehet a házat meg tisztítani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
víz,kefe,súroló,penész szedő,hipó, de ha gyorsan akarod akkor 20tnt azt csá.
2012. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
93%
Ha kívülről gondoltad a tisztítást, akkor a festést ajánlom, ha belül akkor a szokásos, porszívó, víz, felmosó, kefe... stb.
2012. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
De ez miért ezotéria? Vagy te is tudod hívni az énekhangoddal az erdei állatokat segíteni?
2012. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Füstölövel. Soval beszorni, ecetes vizzel tisztitani. A pontos ritualerol csak velemenyem van. Szerintem imadkozassal valahogy, nezz körül ilyen oldalakon.
2012. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kakamatyi ***** válasza:
Salétromsav+ sósav+1 kupaknyi ecet.Ezzel az anyaggal nekiállsz sikálni a padlót, falakat meg úgy mindent.A hatás biztos.
2012. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Füstölöt gyujtasz, és kinyitod az ablakot, sót szórsz a sarkakba, és vizet( én nem ecetessel, hanem simával ismerem) +1 gyártyát körbeviszel égve a szobán/szobákon óra járásával szemben. a kaktusz álítolag ezután megvéd.
2012. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kommandós vagyok. Én a terroristáktól tisztítom a házakat: üvöltés, berohanás, előre bedobott kézigránát, majd gázosítás. Ez utóbbi csótányok ellen is hatásos. Hívjál, megyünk!
2012. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze csak akkor, ha megtisztításról beszélünk. Ha csak "meg tisztítani", akkor nehezebb.
2012. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Már mindent leírtak :)

én porszívózni szoktam, aztán felmosok.

kb. háromévente pedig meszelni.


"De ez miért ezotéria? Vagy te is tudod hívni az énekhangoddal az erdei állatokat segíteni?"


Köszönöm :D ezen már 10 perce kangosan kacagok XD

nem mindenkinek olyan könnyű, mint Hófehérkének...

2012. jan. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha pontosítanád, mitől szeretnéd a házat megtisztítani, és miért, lehet, hogy pontosabb válaszokat kapnál!
2012. jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!