Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy fehér kámzsás férfialakot...

Csuka Miklós kérdése:

Egy fehér kámzsás férfialakot láttam. Ki vagy mi volt ez a jelenés?

Figyelt kérdés

Tegnap a kicsi lányunk beteg lett, így átköltöztem a szobájába, és ott aludtam. Reggel kinyitottam az egyik szemem, és a szemem sarkából ráláttam az ajtóra. Mintha állt volna ott valaki. Felemeltem a fejem, és egy fehér kámzsás férfialakot láttam az ajtóban. Nehezen tudtam kinyitni a másik szemem, de sikerült. Az alak ekkor még nem tűnt el. Kb fél percig még maradt, aztán szépen lassan elhalványodott. Eddigre már teljesen éber voltam, ezután azonnal fel is keltem, és nem feküdtem vissza.

A kislánynak (most 4 éves) régóta rossz álmai vannak, álmában egy nagy fekete madarat szokott látni. Ébren végiggondolva az alak tényleg hasonlít kicsit egy ülő madárra (bár a szín nem stimmel, de még hajlamos összekeverni a színeket).


2012. jan. 9. 09:30
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Idézek:


"Az alvási bénulás (más néven alvási paralízis vagy alvásparalízis) közvetlenül elalvás előtt, vagy felébredéskor jelentkezik, és legfeljebb egy-két percig tart. Az érintett a szemén kívül egy izmát sem tudja megmozdítani, így még beszélni sem tud."


Mint mondtam, én felkönyököltem, szóval hagyjuk az alvásparalízist, legalábbis az én esetemben.

2012. jan. 26. 10:42
 22/22 anonim ***** válasza:
20%
Cuclux klán-tag volt. Vigyázz velük, nagyon köcsögök...
2012. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!