Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy fehér kámzsás férfialakot...

Csuka Miklós kérdése:

Egy fehér kámzsás férfialakot láttam. Ki vagy mi volt ez a jelenés?

Figyelt kérdés

Tegnap a kicsi lányunk beteg lett, így átköltöztem a szobájába, és ott aludtam. Reggel kinyitottam az egyik szemem, és a szemem sarkából ráláttam az ajtóra. Mintha állt volna ott valaki. Felemeltem a fejem, és egy fehér kámzsás férfialakot láttam az ajtóban. Nehezen tudtam kinyitni a másik szemem, de sikerült. Az alak ekkor még nem tűnt el. Kb fél percig még maradt, aztán szépen lassan elhalványodott. Eddigre már teljesen éber voltam, ezután azonnal fel is keltem, és nem feküdtem vissza.

A kislánynak (most 4 éves) régóta rossz álmai vannak, álmában egy nagy fekete madarat szokott látni. Ébren végiggondolva az alak tényleg hasonlít kicsit egy ülő madárra (bár a szín nem stimmel, de még hajlamos összekeverni a színeket).


2012. jan. 9. 09:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Rémálmok oka lehet az hogy a kislány érzi vagy tudja a bajt, ami miatt ott a kámzsás, de nem tudja szavakba önteni, így menekülési reakcióra kényszerül, önkéntelenül megpróbálja álmaiban lerendezni, vagy épp túl sokat gondolkozik rajta, nagyon nyomasztja,és ezért jelenik meg álmokban is.
2012. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Megnéztem Budd Hopkins könyveit, de ami címet találtam, az földönkívüliekkel foglalkozik csak. Ez szerintem nem földönkívüli volt...

szellemekkel foglalkozó könyvei is vannak?

2012. jan. 9. 13:37
 13/22 anonim ***** válasza:
79%
Lehetséges,hogy óvó lélek,a rémálmokat pedig azzal lehet magyarázni,hogy ez az alak akit láttál éppen azért őrködik,mert valami álmában bántani akarja a kislányt.Tehát a rémálmokat lehet,hogy nem is ő okozza... Persze ez csak egy feltételezés.
2012. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Alvásparalízis?
2012. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

nem lehetett alvásparalízis.


Felültem, kinyitottam a másik szemem is.


Utána nem aludtam/nem feküdtem vissza, hanem azonnal felkeltem, és mentem kis családot ellenőrizni (A kiscsaj szintén ébren volt). Nem is aludtam/feküdtem vissza.

2012. jan. 9. 22:34
 16/22 A kérdező kommentje:

találtam cikket ártó állatszellemekről...


bár ennél a jelenésnél nem éreztem olyan egetrengető nagy nyugalmat. Először ugyan megijedtem, de meg is nyugodtam pillanatok alatt, bár tartottam tőle. Ekkor még látható volt a jelenés. Aztán ahogy néztem nem igazán váltott ki semmilyen érzelmet, közömbös volt, mégis - ahogy az előzőekben írtátok - szomorúnak tűnt. Nem tudom megmagyarázni miért, hiszen nem láttam az arcát (takarta a csuklya), de éreztem.

2012. jan. 9. 22:40
 17/22 anonim válasza:

Sziasztok!


Érdekes volt, amiket írtatok. Velem 2010 tavaszán történt ez, éppen a kislányommal voltam terhes, már nagy pocakom volt. Párom reggeles volt aznap, én még aludtam, de már világos volt. Egyszercsak a fejemben mintha millió vészcsengő szólalt volna meg, próbáltam kinyitni a szemem, de alig tudtam. Amennyire kinyitottam, egy fekete alakot láttam, ahogy a félig nyitott ajtón benéz, egyenesen rám. Nagy nehezen kinyitottam a szemem, addigra eltűnt. Nagyon féltem és nem mertem már visszaaludni. Nem álmodtam semmit előtte, és érdekes, de vannak ilyen éjszakáim, mikor érzem, hogy fel kellene ébredni, de nem megy, pedig érzem, hogy muszáj felébrednem, mert valami rossz történik. Akkor is a kisbabámat féltettem nagyon, és ez most sem változott, pedig már 1,5 éves.

2012. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
43%
A REM fázisból való ébredés után az agyunk hajlamos a látóideg jeleit torzítani, így láthatunk olyat ami nincs is ott, vagy álmunkban láttuk. Most te is. Szellemek nem léteznek.
2012. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Alvás-ébrenlét közti vízió. Banális dolog, amit írsz.
2012. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Érdekes volt, amiket írtatok. Velem 2010 tavaszán történt ez, éppen a kislányommal voltam terhes, már nagy pocakom volt. Párom reggeles volt aznap, én még aludtam, de már világos volt. Egyszercsak a fejemben mintha millió vészcsengő szólalt volna meg, próbáltam kinyitni a szemem, de alig tudtam. Amennyire kinyitottam, egy fekete alakot láttam, ahogy a félig nyitott ajtón benéz, egyenesen rám. Nagy nehezen kinyitottam a szemem, addigra eltűnt. Nagyon féltem és nem mertem már visszaaludni. Nem álmodtam semmit előtte, és érdekes, de vannak ilyen éjszakáim, mikor érzem, hogy fel kellene ébredni, de nem megy, pedig érzem, hogy muszáj felébrednem, mert valami rossz történik. Akkor is a kisbabámat féltettem nagyon, és ez most sem változott, pedig már 1,5 éves.


Ez is tipikus alvásparalízis.

2012. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!