Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Érezted már, hogy nem vagy...

Érezted már, hogy nem vagy egyedül egy helységben?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem úgy,hogy van még ott valaki,néha jó érzéssel tölt el,de akkor is félek,néha pedig betudnék golyózni a félelemtől,mert rossz érzésem van.

Ilyenkor vajon meg lehetne győződni róla,hogy jók-e megérzéseim?


2012. jan. 27. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen érzéseim voltak, de mostanra már kezd ez az érzés "eltűnni", vagy csak simán elfelejtem.. Neked sem kell aggódni szerintem.
2012. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én néha érzem de én amúgy is ijedős vagyok, de egyszer néztünk egy horror filmet és azután nem sokkal mesélte a barátnőm hogy mikor sötétben volt érezte hogy valaki van ott és a szeme fájni kezdet minden előzmény nélkül.
2012. jan. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elgurult a gyógyszeretek? Vagy LSD van a dologban? Figyeljetek: nyugodjatok meg,gondoljatok jó dolgokra,pozitív gondolkodás sokat segít. :D Örültem.
2012. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ritkán érzem úgy, nagyon ritkán. Még ritkábban érzem ezt az érzést nyomasztónak(2-3 alkalomra emlékszem)
2012. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!