Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért nem áll el a csöpögés...

Miért nem áll el a csöpögés és mitől hideg a ház?

Figyelt kérdés
Nem vagyok paranoiás de még a vak is látja hogy valami nincs rendben a házunkkal, persze semmi ártalmas csak kissé zavaró jelenségek történnek olykor olykor. Például nem egyszer arra ébredtem hogy a jéghideggé fagyott a lábujjam mert az ablakok nyitva vannak, pedig tisztán emlékszem hogy éjjel becsuktam, vagy ott van még az a tény is hogy valaki folyton megnyissa a csapokat a fenti fürdőben és éjjelente kinyitódnak az amúgy jól záródó szekrények...Persze nem rendszeresen de elég gyakran előfordulnak hasonló incidensek amik ha belegondolok kissé hátborzongatóak...Meg ott vannak még az ismeretlen kopogások a bejárati ajtón és a múltkori hoppá, amikor is a tesóm lecsúszott az egyébként stabil székről mintha valaki megbillentette volna pedig egyedül volt otthon...szóval ennyi nem parázok csak néha tényleg eléggé idegesít hogy nem tudom mi cse-szkedik a házban.
2012. febr. 12. 02:21
 1/7 anonim válasza:
Számtalan magyarázat van erre, nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Lehet, h alvajártál, és álmodban kinyitottad az ablakot, esetleg vmelyik családtagod volt. A csapok pedig csöpöghetnek, nálunk is csöpög, megőrülök már... :) De volt már, h engedtem egy pohár vizet, és elfelejtettem elzárni, később hallottam a csobogást, akkor mentem ki elzárni. A szekrényeket macska is kitudja nyitni, legalábbis az enyém képes rá, sőt, ajtókat is kinyit... :D A tesód meg max ügyetlen, vagy elszédült, bármi lehetett... :)
2012. febr. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

már megint egy kamu történet.

egyébként miért olyan nehéz normálisan elválasztani két mondatot?

2012. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló! Ha már a helyesírásnál tartunk miért olyan nehéz nagy kezdőbetűvel írni a mondatok első szavát?


Sok helyen miután megeresztik és elzárják a csapot csöpög egy ideig, van nincs elég erősen megszorítva, azért csöpög. Ahogy az első válaszoló mondta, családtagod kinyithatta az ablakot. Lehetséges, de valószínűtlenebb hogy alvajáró vagy. A székek valamilyen szinten instabilak a tesód így simán leeshetett. Az állatot némelyike tényleg ki tudja nyitni az ajtót. De képesek extrémebb dolgokra is. Az enyém például a chipses zacskót is ki tudta bontani. Ezek nem komoly dolgok, van az ilyenekre magyarázat. Ennél durvábbakat is hallottam már.

2012. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hazudsz, ez van :D
2012. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szar asztalos,szar vízvezeték szerelő,huligán szomszédok,béna testvér és tél van. Van még kérdés?
2012. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
jönnek it a kamuzos hülyék szerinted ha kamu lenne akkor miért irnának ilyen roh@dt sokan ilyeneket? de ha te találkozol velük akkor meg jösz ide siránkozni te szánalmas féreg
2012. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet szellem van aházban, sózd be, és rakd körbe szalmával..Papot is hivhatsz..

Amugy nállunk is folyik a csap, mert ...mostfigyelj...: ROSSZ!!.. durva mi??

Na jó viccet félretéve, tényleg igazuk van a többieknek..Szerelj kamerát hogy megtudd ki az alvajáró;)

Szó szerint folyik a csapunk amugy..elzárom, néha csöppen egyet, és kis idő mulva meg folyik..és lehet rajta tekerni. nagyon rossz...

Az ajtó is kinyilik, nálunk a macska simán kinyitja a kutyáról nem is beszélve(a bejáratit) és még szokta a szél is mert a kilincs nyelve tul könnyen benyomódik, sőt alig ér a helyérre.. Az ablak..hát passz a mienk be van szorulva..

2012. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!