Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Segítség! Megjelent egy élő...

Segítség! Megjelent egy élő hal a szobámban, nincs rá semmilyen logikus magyarázat, hogy került ide, ötletek?

Figyelt kérdés

axolotlokat tartok ( [link]


egyszercsak észrevettem az akváriumukban egy kishalat. kb 2 centis, semmilyen logikus magyarázat nincs rá, hogy került oda.

nem tartok halakat, tehát nem szaporodhatott semmi.

nem kaptak élő eleséget az axolotlok.

nem vettem új növényt, nem csináltam semmit az akváriummal mostanában.

semmi esélye sem lehetett a túlélésre öt kifejlett, felnőtt axolotl között. (halat is esznek)


2012. márc. 4. 23:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
53%

Lehet, hogy kamu a kérdés, de nemrég gondolkoztam ezzel a jelenségen a kerti tóval kapcsolatban. Milyen érdekes, hogy csinálsz egy kistavat és nemsokára vizipók van benne, VALAHONNAN előkerülnek a békák stb. Ha a kertedben van egy kis szemét vagy téglarakás nemsokára ott egy zöldgyík. Vagy ha egy kicsit elölhagysz valami cefrét az amúgy elszigetelt konyhában, valahonnan előkerül egy muslinca.

A te esetedben a szeparált a környezet.

Ha már ezoterikus témakörbe tetted fel a kérdést, akkor én két válaszra gondolok, az egyik hiba a "matrixban". A másik, hogy valamilyen "erő" hatására a megfelelő környezet előállíthatja az élőlényt. Ennek is lehet tudományos magyarázata csak még nem értjük, mert még nem érzékeljük, nem értjük teljesen a világot pl.: multiverzumok.

2012. márc. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 vagyokakilehetek ***** válasza:
68%
a csillagkapun át érkezett egy másik univerzumból és véletlen ott landolt. mit kell ezen annyit agyalni, ott van és kész. örülj neki.
2012. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
15%
valakinek emlekezet kiesesi problemai vannak. esetleg az egyedullet az agyadra ment.
2012. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 SSJGoku ***** válasza:
90%
Ez a halak inváziójának első jele!!
2012. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%
Képet! Milyen hal? Milyen az ikrája? Mit bír ki? Szerintem is az a legsanszosabb, hogy valamiben, amit beletettél, megbújt egy halikra. Csak egy icipici.
2012. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 artanyan válasza:
82%
Hátha idegen lény. Próbáltál szót érteni vele?
2012. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Meg mondjuk mondhattad volna, amikor megpillantottad, hogy "jé, egy élő hal, ott!".
2012. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a molyember volt...vagy slanderman, esetleg a reptoidok...
2012. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

hányszor írjam le, hogy semmit nem raktam az akváriumba, főleg olyan dolgokat nem, amire halikra tapadhatott?


csinálok róla képet amúgy, mindjárt felrakom. kis cuki.

2012. márc. 5. 21:01
 20/27 A kérdező kommentje:

rájöttem milyen fajta!

[link]

rózsás díszmárna, csak még kicsi

2012. márc. 5. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!