Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Segítség! Megjelent egy élő...

Segítség! Megjelent egy élő hal a szobámban, nincs rá semmilyen logikus magyarázat, hogy került ide, ötletek?

Figyelt kérdés

axolotlokat tartok ( [link]


egyszercsak észrevettem az akváriumukban egy kishalat. kb 2 centis, semmilyen logikus magyarázat nincs rá, hogy került oda.

nem tartok halakat, tehát nem szaporodhatott semmi.

nem kaptak élő eleséget az axolotlok.

nem vettem új növényt, nem csináltam semmit az akváriummal mostanában.

semmi esélye sem lehetett a túlélésre öt kifejlett, felnőtt axolotl között. (halat is esznek)


2012. márc. 4. 23:22
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
85%
Még mindig jobb,mintha egy élő halott jelent volna meg!:))
2012. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
82%
Ha nincs rá logikus magyarázat, akkor a halacska odateleportált.
2012. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Christian Death ***** válasza:
65%
Kishalak megnottek es máshogy neznek ki mint kiskorukban, amirol azt hitted elotte hogy guppy az most diszmárna.
2012. márc. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
hahó. nem tartok halakat.
2012. márc. 10. 21:53
 25/27 anonim válasza:
68%
Ha te nem tartasz egyáltalán halakat és csak úgy a semmiből megjelent egy hal a házad közepén és fogalmad sincs, hogy hogyan akkor gondolod, hogy egy full idegen a gyiken tudni fogja???
2012. márc. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 vagyokakilehetek ***** válasza:
100%
:D ráadásul minden lehetőséget kizársz tutira.
2012. márc. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%
hát én összefosom magamat mik vannak, jót nevettem. bizonyára odatermett a tágens univerzumból a mi elsődleges univerzumunkba.
2012. ápr. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!