Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen vérfarkasos, vámpíros,...

Milyen vérfarkasos, vámpíros, sellős sztorikat tudtok? Olyat ami igaz!

Figyelt kérdés

lécci írjátok le ide vagy privibe vagy írjatok linket. köszi

14/L



2012. ápr. 8. 00:08
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha már itt tartunk, természet feletti képessége senkinek, semmilyen lénynek nincs.

Mivel minden lény a világegyetemben a természet része.

Csak az emberiség ennek a természetnek egy pici töredékét ismeri, és amire még nem jött rá, vagy nem fedezett fel, arra azt mondják természetfeletti, vagy akár a létezését is kétségbe vonják, mert nem tudják az ismert tanok alapján bizonyítani.

2012. ápr. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kérdező!

1. Ez a webhely tudomásom szerint ne a te tulajdonod, így senkit nem utasíthatsz arra, hogy írhat és hova nem.

2. Ez – elvileg nem egy vitafórum

3. Azzal, hogy beírsz egy kérdést, elfogadod, hogy olyan választ is fogsz kapni, amely nem egyezik a te felfogásoddal. Ez a te felelősséged.

4. Egy 14 éves lánynak már illene tudnia viselkedni.

5. Egy 14 éves lánynak már illene tudnia a csicska szó jelentését.

2012. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

Naon uncsizhattok ha ide jártok trollkodni szkeptikusok!

miér nem mentek más témakörbe he? itt élitek ki a perverz hajlamaitokat csicskuszok? azoknak a vélcsijére voltam kíváncsi akik hisznek ezekben és már átéltek hasonló dolikat vagy vagy hallottak róla vmit. én már taltam természetfölötti lénnyel szal tom h léteznek ennyi! na pusszancs

2012. ápr. 8. 10:41
 24/46 anonim ***** válasza:

Én félig-meddig hiszek a szellemekben, én csak ezekről írok:

1.Google-ba írd

2.szellem igaz történetek

3.Szellem Történetek

4.szürkében: Mások igaz története

Te is beírhatsz oda történeteket.

2012. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudsz olvasni, kedvesem?


No jó, akkor írj le egy veled megtörtént dolgot.

Hol, merre és mikor történt veled? Hogyan kerültél oda, kikkel? Hogyan és mi történt? Bántottak? Bántottad őket? Ijesztő volt vagy olyan édi? Stb.

2012. ápr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
kittyy104, szellemről viszont nem kérdezett.
2012. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

olvasd vissza a kommenteket rendesen! kérdeztem!

és köszönöm a választ Kittynek! :) utána fogok olvasgatni^^

2012. ápr. 8. 11:45
 28/46 anonim ***** válasza:
:DD jólkivagy..
2012. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Hát télleg nagyon leszűkítetted ahogy már mondták szinte a 0-ra hogy azt írtad hogy igaz sztori.

Az igaz sztori olyan lehet aminek kézzel fogható magyarázata van. Tudományosan még nem bizonyítottak még semmit és nem is hisznek benne. Amúgy a youtube szarnak nem lehet hinni,mert beszéltem már olyan emberrel hogy tud csinálni ilyen szellemes,törpés akármilyen videót tök könnyen és fél világ b*szarik tőle. és ha azt kéred hogy húzzúnk innek akkor ide soha senki sem fog írni mert nincs igaz történet ezekről. választhatsz! vagy nem ír ide senki akár hány kérdést teszel ki vagy fogadod azokat a kommenteket ami azt mondja hogy nincsenek.

2012. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

"Olyat ami igaz!" LOL! :DDDDDDDD

Nem baj gyermekem, majd felnősz...

2012. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!