Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen vérfarkasos, vámpíros,...

Milyen vérfarkasos, vámpíros, sellős sztorikat tudtok? Olyat ami igaz!

Figyelt kérdés

lécci írjátok le ide vagy privibe vagy írjatok linket. köszi

14/L



2012. ápr. 8. 00:08
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Semmiről nem állíthatod, hogy igaz amíg nem tudod kézzelfogható bizonyítékokkal alátámasztani. De nézz utána a fekete szemű embereknek. Rájuk érvényes a hívj be szabály mint a vámpírokra és csak sötétedés után látják őket, akik vámpírok is lehetnek (HA igazak az elbeszélések).
2012. ápr. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
38%
Akkor nezz magadba eloszor! es talan rajossz h ki a troll,.Rendkivul kozel allo szemely hozzad...
2012. ápr. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
*akár
2012. ápr. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
Szóval te tudod, hogy igazak. BIZONYÎTSD!
2012. ápr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

Kerdezo ezt neked! olvasd el! Teged tuti erdekelni fog!



[link]

2012. ápr. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

nem kell őket bizonyítanom senkinek! én láttam amit láttam, tudom, hogy léteznek vérfarkasok, vámpírok, sellők, tündérek, manók stb természetfeletti lények!

csak van amelyik már kipusztult mint pl a loch nessi szörny vagy a manók és az óriások! és én láttam már természetfeletti lényt, pl tegnap is láttam egyet a konyhában amikor krumplisalátát akartam csinálni este.

2012. ápr. 8. 01:19
 17/46 A kérdező kommentje:
reptoidok nem léteznek-.-" ezt mindenki tudja
2012. ápr. 8. 01:20
 18/46 anonim ***** válasza:
54%
Durván le lettetek oltva csicskuszok!
2012. ápr. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek bennük de ha valaki közel megdönthetetlen bizonyítékkal állna elô elhinném. De eddig efelôl nem kaptam választ viszont természetfelettit megcáfolót igen.
2012. ápr. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

a reptoid nem természetfeletti lény hanem földönkívüli! mi természetfeletti képessége van egy reptoidnak??? semmi!

és azér nem léteznek mer a föld alatt nem ők élnek hanem a törpék! a törpék a föld alá szorultak mikor az emberek átvették a hatalmat, azóta ott élnek, írországban sok monda van erről és sokan látnak törpét és gnómot ott és nem csak ott hanem pl argentínában is, fent van egy csomó vidi róluk a youtubon!

2012. ápr. 8. 01:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!