Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon ő egy vámpír? Lécci...

Vajon ő egy vámpír? Lécci olvasd el!

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam nagyon érdekes gyerek,mondhatni barátok vagyunk,mióta megismertem éreztem hogy van benne valami természet ellenes. Az inteneten utána olvastam és szinte minden tulajdonság illik rá, más színű a szeme ha rásüt a fény stb. és van benne valami amitől mindenki természet ellenesen vonzódik hozzá. Egy problémám van a dologgal: a Nap. Csak a nap nincs rá hatással lehetséges h egyes vámpírok kibírnak bújni ez alól?

2012. ápr. 10. 14:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
54%
Megvan ő penge vagy eggyik rokona!!!!!
2012. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
70%

Ismerek egy olyan csajt akinek a szeme színe a fénytől függően változik a zöld és a kék között.


Az is már természetellenes, ha valaki igazén vonzó? Ennél különösebb dolgot nem vettél észre rajta, mert ez erősen gyenge érv.


Ezt a twighlightot be kéne tiltani!

2012. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
49%

Attól mert valakinek a viselkedése hasonlít egy vámpíréhoz, és a szeme is meg stb. Attól Ő még nem az.

Vámpírok léteznek de nem olyanok amilyennek a köztudat ismeri őket.

2012. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
90%
Vannak vámpírok. És a legjobb, hogy van aki nem is tud róla."Mondhatni barátok vagyunk". Akkor kérdezz rá. Ez nem ficc, ellentétben a Twilight-tal. Nem feltétlenül kell elhinni azt, hogy nem létezünk.
2012. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!