Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan űzhetném ki ezt a...

Hogyan űzhetném ki ezt a szellemet a házamból?

Figyelt kérdés

2 hónapja új lakásba költöztünk a párommal.

Már az első este fura hangokra lettem figyelmes, főleg a fürdőszoba és a konyha irányából, folyton leestek éjjelente a konyhában a tárgyak, reggelente a földön találtam a fogkefémet a fürdőben. 1 hete már az háló ajtaján kaparászást hallok éjjelente.

Tegnap éjjel pedig kimentem a wc-re, kinyitottam az ajtót és valaki, valami ült a wc-n. Fura, de nem kiabáltam, csak rácsuktam az ajtót, felébresztettem a páromat és közöltem vele, hogy most én elmegyek.

Azóta a testvéreméknél lakom, nem akarok hazamenni. A barátom visszaköltözött, mert ő nem hisz nekem, a hangokat se vette komolyan, pedig ő is hallotta őket. Én közöltem vele, hogy addig nem megyek vissza amíg nem űzi el onnan azt a valamit.

Bunkók nem érdekelnek, nem szívtam semmit.

27/L

Tanácsokat szeretnék kérni, kihez kell ilyenkor fordulni, hol találok olyan megbízható szakembert,aki segíteni tudna?



2012. ápr. 21. 21:20
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, mesélte párom kb. 2 hete, mikor én dolgoztam, a macska nagyon nyávogott, kaparta a bejárati ajtót, és ugrált neki, állítólag olyan "csúnyán nyérvogott" mintha bagzana, pedig meg van műtetve... én nem voltam ott, nem láttam, én semmi különöset nem tapasztaltam rajta.
2012. ápr. 21. 22:05
 12/47 anonim válasza:
Hú ez érdekes.Azt hiszem van ilyen szakember erre,hogy a szellemeket elűzze a házból.Hallottam ilyet.Pl. a Judy énekesnő is így járt.Utána kéne keresgélni.Gondolom nem olcsó,de van itt Magyarországon ilyen.A szellemek közt is vannak jók és gonoszak is.Azért nem ment még el,mert valami dolga van és nem természetes úton halt meg.
2012. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

Judy? Szegény:( erről még nem is hallottam.

Nem tudom mi lesz, én el akarnék költözni, a testvérem is ezt javasolja. Kaptam privátban egy szakember telefonszámát, megkérdem tőle holnap, hogy mi a teendő, mit javasol és hogy mennyit kér.

2012. ápr. 21. 22:16
 14/47 anonim ***** válasza:
A macska sokkal érzékenyebb a hangokra (kaparászás, zörejek) és hevesebben reagál rájuk, mint az ember. De nem feltétlenül érzékeli a szellemeket. Viszont a régi szomszéd szelleme elképzelhető, hogy a lakásában maradt, megzavarodott és nem találja a hazafelé vezető utat. Megértéssel, empátiával kell gondolni rá, esetleg meggyújtani egy gyertyát pár percre és megkérni a szellemet, hogy térjen haza. Az esetek többségében már ez is segít, egy próbát azért megér.
2012. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Én mindent megfogok próbálni :) csak legyen nyugalmam! :)

Köszönöm a tanácsokat! :)

2012. ápr. 21. 22:19
 16/47 anonim válasza:
Különben a macska jobban megérzi,vagyis előbb,az ilyen természet feletti dolgokat.A Judy már ott tartott,hogy öngyilkos lesz.Hívott egy szelleműzőt aki ingával körbejárta a házat,és kiűzte a házból a szellemet.
2012. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
utána olvastam Judynak, tényleg nagyon durva :S
2012. ápr. 21. 22:42
 18/47 anonim ***** válasza:
Hívjatok papot, szenteltessétek fel a házat!
2012. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim válasza:
A pap nem foglalkozik ilyenekkel,tiltja a vallása.Ha esetleg talál is ilyet,akkor eretnek.
2012. ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

A pap semmit nem ér, mivel a pedofil papok Istenük nem létezik, csak kitaláció, ahogy a kereszténység is.

Visszatérve a kérdéshez a megoldás:

Egy rituálé alkalmával kell megértetni a szellemmel, hogy ez már a Ti otthonotok nem az övé, és hogy őneki tovább kell menni az asztrálszférákba fejlődni (nem a fénybe!!!).

Ahányan laktok a lakásba üljetek le, gyújtatok meg egy gyertyát, fogjátok meg egymás kezeit, és mondjátok el, hogy mit akartok. Vagy Ouija táblán keresztül is lehet kommunikálni a szellemmel, hátha van még valami mondanivalója, és ha azt elmondja megnyugszik a lelke, és továbbmehet a túlvilágra. És ismétlem, hogy nem arról a bizonyos fénykapuról beszélek, az nem a túlvilág.

2012. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!