Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan űzhetném ki ezt a...

Hogyan űzhetném ki ezt a szellemet a házamból?

Figyelt kérdés

2 hónapja új lakásba költöztünk a párommal.

Már az első este fura hangokra lettem figyelmes, főleg a fürdőszoba és a konyha irányából, folyton leestek éjjelente a konyhában a tárgyak, reggelente a földön találtam a fogkefémet a fürdőben. 1 hete már az háló ajtaján kaparászást hallok éjjelente.

Tegnap éjjel pedig kimentem a wc-re, kinyitottam az ajtót és valaki, valami ült a wc-n. Fura, de nem kiabáltam, csak rácsuktam az ajtót, felébresztettem a páromat és közöltem vele, hogy most én elmegyek.

Azóta a testvéreméknél lakom, nem akarok hazamenni. A barátom visszaköltözött, mert ő nem hisz nekem, a hangokat se vette komolyan, pedig ő is hallotta őket. Én közöltem vele, hogy addig nem megyek vissza amíg nem űzi el onnan azt a valamit.

Bunkók nem érdekelnek, nem szívtam semmit.

27/L

Tanácsokat szeretnék kérni, kihez kell ilyenkor fordulni, hol találok olyan megbízható szakembert,aki segíteni tudna?



2012. ápr. 21. 21:20
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Egy sima házszentelésről beszélek, emberek!
2012. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Ezt a sima házszentelést házilag is meglehet ejteni. Szenteltvízzel rajzolj keresztet az ajtófélfára, meg még esetleg néhány helyre, ahol jónak látod. Én ugyan nem hiszek az ilyesmiben, de a szüleim igen s amikor felszenteltették a házat, nagyjából ennyiből állt.
2012. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 Napkiraly ***** válasza:

én arra a részére koncentrálnék, hogy konkrétan mit is láttál a WC-n, ezt leírnád? Mennék ki, aztán kiderülne hogy odajár a fél asztrálszféra, akkor nagyon mérges lennék ám rájuk :)

Ebben az öngyilkosság dologban lehet némi összefüggés, a kulcsi mészárlás is egy régi temető felett történt.

Annyit hadd kérdezzek, ugye nem az újpesti pozsonyi úti lakótelepen (szellemtelep) laksz? Mert akkor esélytelen vagy. Ha saját a lakás ne állj neki magad, hanem valami ismerőst kérj meg hogy lépjen kapcsolatba a szellemmel.

Nem tudom ki hogy van vele, éjjel valami kaparja az ajtómat, akkor a pisztolyom a kezembe, aztán megyek és megnézem ki az (a te esetedben egy keresztet és szenteltvizet is vinnék)

2012. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

Nem Pesten lakom :)

Nem tudom mit láttam, de volt ott valami, nem is szeretném felidézni, annyira rossz élmény volt az egész, minden.

Azóta se mentem vissza, testvéremnél lakom jelenleg, egyedül nem merek aludni, este konyhába,wc-re nem megyek, mindenütt égetem a villanyt.

Egyébként abban a lakásban volt olyan is, hogy ( tejüveges panel ajtót képzeljetek el ) a háló ajtaja előtt valami elsuhant, sötét és fehér árnyalakok, de nem is szeretnék ezekről sem beszélni.

Tegnap a barátom sem aludt már ott, mert éjjel kaparászó hangot hallott a fürdőből, majd mikor kiment az előszobába, hogy megnézze mi az, a konyhából egy éles hangot hallott, azt mondta, olyan mintha valamilyen éjjeli madár adta volna ki ( nincs fa a közelben és belülről hallotta nem az utcáról ). Ezután ő is eliszkolt onnan szkeptikus létére, átjött hozzánk:) Még most is úgy gondolja, hogy nincs a lakásban semmi, de azért ő is azt mondta, hogy új lakásba költözünk. Nem megyek már vissza, ma elhozattam a holmimat, a többit oldja meg a tulaj vagy az új lakó.

2012. ápr. 22. 23:29
 25/47 anonim ***** válasza:
amikor azt írtad hogy láttad hogy ül a wc-n valaki akkor úgy érted hogy konkrétan láttad az illetőt?ha igen hogy nézett ki?
2012. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Tiszteletem!


Sajnálom, hogy nem láttam korábban ezt a bejegyzést, de csak mostanság regisztráltam be ide. Nos, a megoldás az elköltözés. Az öregasszony nem volt őrült nagy eséllyel az a valami miatt, amit te magad is láttál halt meg... A megoldás az elköltözés, nem fog követni titeket hiszen te magad tapasztalhattad, hogy helyhez van kötve.


Örülök, hogy nem fordultatok ahhoz az átokverte táblához, mert csak még rosszabbra fordítottátok volna a helyzetet hiszen felkeltettétek volna igen komolyan az érdeklődését. Javaslom soha többet ne menjetek oda vissza kiköltözés után, mert egy igen komoly dologgal volt dolgotok. A macska a régi időkben - magyaroknál - azért kapott fontos szerepet, mert amikor építettek egy házat nem bútorozták be egyből hanem beküldték a macskát és vártak. Ahol lepihent az volt a ház legnegatívabb pontja és azt a részt teljesen körbe bútorozták, ott nem ült senki, nem aludt senki és a közelébe sem igazán mentek inkább elkerülték. A macska vonzódik a negatív dolgokhoz és nagyon nagy érzékük van a túlvilági dolgok érzéséhez.


Röviden ennyit fűznék a dologhoz, örülök, hogy nem esett bajotok! Éljetek attól a helytől boldog békés életet!


Jut eszembe! Ezek után biztos vagyok benne, hogy elfogott téged a rettegés. Mondok neked valamit:

A túloldaliak magasról szarnak rád akár csak a többi emberre. Félre ne értsd, ez egy nagyon jó dolog! Ugyan is te és a párod is semlegesek vagytok a szemükben elvégre még nem ártott nektek semmi fizikailag sem. Ne félj, ne rettegj a nap 24 órájában, ha tapasztalsz valamit nemes egyszerűséggel le kell szarnod, mert így nem kelted fel az okozójának a figyelmét. Légy optimista és csak röhögj egyet rajta, mert a legtöbbje csak annyit tud ártani neked, hogy talán egyszer megbök. Ez a maximum, amire futja erejükből.


Remélem utólag, de sikerült segítenem.

2012. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 Napkiraly ***** válasza:

Az utolsónak: magad írtad az elején, az öregasszony halála és a jelenség között összefüggés van. Ezekszerint csak nem magasról nem érdekli őket a materiális világ.

A másik,hogy azért mutatkozik meg az ilyen,mert tudatni akarja a jelenlétét, azért kaparja az ajtót,sikít. Valószínűleg érdemeslenne kapcsolatbalépni vele, persze nem az ott lakónak.

Egyébként addig nem is nyugszik,mindenkit aki odakötözik meg fog találni.

2012. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a segítségeket!

Én a környékre se megyek többet az biztos, nem voltam soha megrögzött szellemhívő, de szkeptikus sem, de nem gondoltam volna, hogy egy belvárosi panellakásban ilyen eset megtörténhet, mondjuk mikor először léptem be a lakásba, már akkor fura, negatív érzés fogott el.

Ebben a lakásban soha nem éreztem magam jól, se nappal se este, kezdetektől ( mikor még nem voltak ezek a jelenségek ) féltem benne egyedül ( pedig én nem vagyok félős, a régi lakásunkban sokszor voltam egyedül, sose féltem, még horrort is néztem este egyedül ), még napközben is előfordult, hogy a fotelből ( amely háttal van az ajtónak ) ülve gyakran néztem hátra, magam sem tudom miért de késztetést éreztem hogy megforduljak. Nem szerettem sosem hazajárni ( pedig én nagyon otthon centrikus vagyok ), nyomasztó érzés volt belépni az ajtón. Gyakran fájt a fejem is . A legelső fura jelenség egyébként az volt, hogy úgy éreztem, mintha valaki befeküdne mellém az ágyba, először azt hittem, a párom, még meg is fordultam és nem volt ott semmi, annyira meglepődtem, hogy fel is pattantam az ágyból. Ez egyre sűrűbben megtörtént velem, később már olyat is éreztem mintha hozzámérne, a bőrömhöz, a hajamhoz. Az elektronikai készülékek gyakran elromlottak, tv, mikró, számítógép. És érdekes, hogy a fürdőben gyakran kiégett a villanykörte. Egyébként a fürdőnek volt a legnegatívabb kisugárzása, még a páromnak is megjegyeztem, hogy olyan mintha itt valami nagyon rossz dolog történt volna. Remélem senki nem nevet ki azért, ha azt mondom, sebtében tusoltam csak és nyitott ajtónál törölköztem, hogy addig is beszélgessek a párommal és halljam a tv-t. Nem nagyon mertem becsukni a szemem ( ez fejmosásnál elég rossz volt :) ). Ez azért fura, mert én nem vagyok félős, imádok hosszan becsukott szemmel relaxálni egy kád forró vízben. De ebben a fürdőben féltem.

Nem szeretnék ezekről többet beszélni, mert nem kellemes emlékek és mert sokan hülyének néznek.

Remélem többet nem lesznek hasonló élményeim, szeretnék egy nyugodt, szép lakásban békében élni :)

2012. ápr. 23. 21:59
 29/47 Napkiraly ***** válasza:

Ha a panelek elrendezkedését veszem alapul,a fürdő a belső oldalon van,a másik lakás felé (ahol az öregasszony is lakott). Érdekes lenne utánanézni, biztos vagyok benne valami történt abban a fürdőszobában, valaki meghalt ott, akár nem természetes úton. Jól érezheti magát ott azillető ,otthon van,fekszik az ágyban, wcre megy... A szellemek állítólag bizonyos esetekben nem is tudják hogy meghaltak. Titeket nyilván betolakodónak tekint.Ha béreltétek a lakást,akár megadhatnád a címét,hátha valaki tud róla valamit.

A kezelésemben van egy ház,ahol 20 éve felakasztotta magát egy bérlő (most kb 50 éves lenne). Semmi különöset nem tapasztaltam ott (1 hónapban 1x vagyok ott 1-2órát), de egyszer a padláson tapasztaltam egy érdekes fénytörést :) Mondjuk a wc-n ülős dolog az igazán durva lehetett. Materiális dolog ült a wcn, vagy áttetsző?

2012. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de a fürdő a másik lakáshoz esik közelebb, ahhoz, amelyikben most is laknak, az idős néni lakásával közvetlenül a mi hálónk volt falszomszéd,ráadásul 2 közös falunk is volt vele. De azt nem értem, hogy ha ott maradt a lelke, akkor miért nem a saját lakásában maradt?

A wc-n.. hát nehéz felidézni, túlozni pedig nem akarok, szürke, arctalan, kicsi valami, nem tudtam kinézni és felidézni sem tudom, próbálom inkább ezeket elfelejteni.

Arra emlékszem tisztán, hogy sötét volt a wc-ben mert még nem oltottam fel a villanyt, és ebben a sötétben volt egy mégsötétebb valami ( erre mondta a párom, hogy biztosan a kabát, mert fekete szövetkabátom van, de nem az volt ). Emberi alakja volt, már amennyire emlékszem, de nem volt tisztán kivehető alakja, azt se tudnám megmondani, hogy áttetsző volt-e.

Örülök, hogy elköltöztünk, nem tudom, meddig fajultak volna a dolgok, először még csak apró hangok jöttek a konyhából amire még nem is figyeltem igazán fel, aztán jött ez az érzés, mintha valaki befeküdne mellém, majd egyre több hang hallatszott éjjelente, utolsó héten már ez a kaparászás az ajtón:S Meg ugye amiket meséltem, nem mondom, hogy mind a szellem volt, biztosan voltak olyanok is amiket meg lehetne magyarázni, de volt olyan amiről tudom, hogy nem a csövek és nem is a szomszéd volt az. A wc-s jelenetre meg egyre kevésbé emlékszem, mintha az agyam ki akarná törölni.

A lakásról egyébként kérdezősködtem még régebben a szomszédoknál, nem tudnak semmi rosszat róla. Rendes lakók lakták. Egyedül csak a mellette lévő lakás tűnik egy elátkozott helynek. Ott nem töltenék el egy percet sem!

2012. ápr. 23. 22:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!