Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan űzhetném ki ezt a...

Hogyan űzhetném ki ezt a szellemet a házamból?

Figyelt kérdés

2 hónapja új lakásba költöztünk a párommal.

Már az első este fura hangokra lettem figyelmes, főleg a fürdőszoba és a konyha irányából, folyton leestek éjjelente a konyhában a tárgyak, reggelente a földön találtam a fogkefémet a fürdőben. 1 hete már az háló ajtaján kaparászást hallok éjjelente.

Tegnap éjjel pedig kimentem a wc-re, kinyitottam az ajtót és valaki, valami ült a wc-n. Fura, de nem kiabáltam, csak rácsuktam az ajtót, felébresztettem a páromat és közöltem vele, hogy most én elmegyek.

Azóta a testvéreméknél lakom, nem akarok hazamenni. A barátom visszaköltözött, mert ő nem hisz nekem, a hangokat se vette komolyan, pedig ő is hallotta őket. Én közöltem vele, hogy addig nem megyek vissza amíg nem űzi el onnan azt a valamit.

Bunkók nem érdekelnek, nem szívtam semmit.

27/L

Tanácsokat szeretnék kérni, kihez kell ilyenkor fordulni, hol találok olyan megbízható szakembert,aki segíteni tudna?



2012. ápr. 21. 21:20
1 2 3 4 5
 31/47 anonim válasza:
Hú,ez nagyon rossz.Senki nem fog hülyének nézni.Azért vagyunk egy páran itt akit érdekelnek ezek a dolgok.Szerintem nem az öregasszony szelleme van a lakásban,mert mint írtad,azért lett öngyilkos,mert szellemeket látott.Azért örülök,hogy a párod is veled maradt ezek után.
2012. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 Napkiraly ***** válasza:

az utolsóval értek egyet,én se az öregasszonyra gyanakodnék. Ezek a házak 30-50 évesek,aránylag kevés idő volt ott bárminek történni. Én pl egy 80 éves házban lakom,teljesen fel van újítva belülről,és az első tulajdonosa itt halt meg. Minden feltételstimmelne egy kis szellemjáráshoz,ésmégsincs semmi.

Akkoris azt mondom valami lehetett ott, vagy z előző tulajdonos jár vissza,de inkább az előző.Laktam olyan helyen is,ahol egy gyilkosság után még a vér alig száradt meg a falon, mégsem volt soha semmi probléma (mondjuk amikor megtudtam kicsitnyugtalanított a dolog)

2012. ápr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Én is örülök, hogy vége lett! :)

Nem tudom mi volt az, lehet az idős néni csak halucinált de lehet, hogy tényleg látott valamit, nem tudom mi volt a lakásban, de lényeg, hogy vége!!!

Még egyszer köszönöm a sok segítséget!

Ha nem haragszotok, akkor én többet erről nem szeretnék írni, beszélni, mert szeretném magam túltenni a dolgokon.

Azoknak akik hasonló helyzetben vannak üzenem, hogy mihamarabb keressenek fel valakit, kérjenek segítséget, s ne féljenek tőle, mert ahogy nőtt a félelmem úgy nőttek a jelenségek is, a félelem végül teljesen elhatalmasodhat az emberen ezt nem szabad hagyni! Csak pozitívan szabad hozzáállni :)

2012. ápr. 23. 23:21
 34/47 A kérdező kommentje:

Úristen.. ez nagyon durva ilyen helyeken lakni:S

Vannak házak, lakások amelyeknek kisugárzása van, vagy nagyon szereted elsőre vagy nagyon félsz tőle.. én féltem már első perctől. Nem tudom mi lehet az oka, mert ez csak egy panel, hogy mi volt az ami ott volt, é mi van a másik lakásban, azt nem tudom, de őszintén nem is szeretném tudni!:S Régebben szerettem volna szellemeket idézni, érdekeltek ezek a dolgok de most már nem, remélem több ilyen élmény nem ér.

Nem biztos, hogy az erőszakos halált halt emberek házaiban lesz kísértetjárás, hisz nálatok sincs, viszont sok történetet lehet olvasni szellemekről itt is és sokat is hallottam már én is. Hogy mi az oka annak hogy egyes házakba visszajárnak máshova meg nem, ez rejtély, de nem biztos, hogy kell is ezeket bolygatni!

Na de mindenkinek szép, nyogudalmas estét! :)

2012. ápr. 23. 23:27
 35/47 A kérdező kommentje:
nyugodalmas*
2012. ápr. 23. 23:28
 36/47 A kérdező kommentje:

Még egy utolsó dolog, aztán én többet szellemről hallani sem akarok :)

Talán a panel egy olyan ház helyére épült temetőre gyanakodtam, de kiderült, hogy nem volt ott temető, hanem egy magánház sor volt valamikor a panelek helyén, közel van az árvízvédelmi fal, korábban talán halhattak meg árvízben az emberek a panel helyén régen, de ez csak egy spekuláció, nem tudhatom, mi volt a korábbi házak és lakóik sorsa itt.

Az biztos, hogy Szegeden volt egy temető, egy nagyon régi temető, amikről sok mindent hallottam, szellemsztorit stb.. már eldúlták, házakat akartak felhúzni a helyére de meghiúsult, évek óta üresen áll a telek. Nem sokan költöznének be abba a házba amit felhúznának oda, én legalábbis biztosan nem, Ezt azért írtam le, mert szerintem a panellakás esetében is a hely miatt van ez, nem hiszem, hogy a lakásban történt volna bármi is.

Na de én tényleg befejeztem! :)

2012. ápr. 23. 23:36
 37/47 anonim ***** válasza:

18/36


Igenis a papok foglalkoznak ház szenteléssel.

Pl. egy egyházi esküvő során megszentelik a gyűrűket ,egy keresztet amit a fiatal pár első közös otthonába elhelyeznek, és a lakásukat is felszentelik.


19/36-Dilletáns !


Ouija táblán –semmi képen sem!!! Átjárókat megnyitni viszonylag könnyebb ,de nem tudhatod hányan és kik jönnek át ,megaszntán el is kell küldeni őket és bezárni az átjárót stb.

Ha gyengébbről van szó magad is elbánsz vele ,de ha erősebb kell külső segítség


Tudni kéne ki vagy mi van a lakásban?

- meghalt lélek,entitás,démon stb.

A lényeg a lényeg a leírtak alapján elég makacs. Én úgy vagyok vele bármi is az,ez én otthonom az enyém és én egy testetlen akármihez képest nagyobb energiával rendelkezem


Lakás tisztítása minden hónapba 1x

- Szentelt víz+só (Ajtótól balra elindulva mindenhova jusson az elektromos berendezésekre,tükrökre, sarkokba,fiókokba,szekrényekbe,ajtók mindkét oldalára)

Ha megtudod oldani a bejárati ajtóval szemben legyen tükör.

- a szellemek nem szeretik a füstölőket pl.mirha,töhjén,sage (fehér zsálya) [link]

- a szellemek nem szeretik a csengettyűket-szélcsengők

- olvassál fel hangosan a biblából,nem szeretik isten szent igéit hallgatni

- nem szeretik ha Jézus Krisztus nevében megparancsolod ,hogy távozzanak

- [link]

- Itt is kérdezhetsz


[link]



Xy –nevét a megfelelő helyre(N szolgádnak) beilleszteni a szövegben


Imádságok a gonosz szellem kiűzésére

Sátán, megfedd téged az Úr, ki e világra jött, az emberek között lakozott, hogy zsarnokságodat lerontsa s az embereket kötelékedtől megszabadítsa; ki a keresztfán az ellenséges erőket legyőzte, amikor a nap elsötétült, a föld megrendült, a sírok megnyíltak s a szentek testei föltámadtak; ki halálával megtörte a halált és megsemmisítette a halálbirodalom uralkodóját, azaz téged, sátán. Kényszerítlek Istenre, ki megmutatta az élet fáját s annak megőrzésére kétélű, tüzes karddal kerubokat rendelt, légy kitiltva és távozz el: annak nevére kényszerítlek, ki a tenger színén mint szárazon járt s a szélvésznek parancsolt, kinek tekintete kiszárítja a vizek mélységét és fenyítése elenyészi a hegyeket; mert most is ö parancsol neked általunk. Rettegj, menj ki s távozzál e teremtményből. Vissza ne térj, ne találkozzál vele, ne környékezd őt sem éjjel, sem nappal, sem reggel, sem délben, hanem menj a te földalatti országodba az ítélet meghatározott nagy napjáig. Félj a kerubokon trónoló s a mélységbe látó Istentől, akitől rettegnek az angyalok, arkangyalok, királyi székek, uralmak, fejedelemségek, erők, hatalmasságok, a sokszemű kerubok s a hatszárnyú szeráfok; kitől reszket az ég, a föld, a tenger s minden, ami bennük van. Menj ki, távozzál Krisztus Istenünknek e megjelölt s újonnan választott harcosától! Annak nevére kényszerítlek, ki a szelek szárnyain jár s angyalait égő tűzzé teszi. Menj ki, távozzál e teremtményből minden erőddel s angyalaiddal együtt. Mert megdicsőíttetett az Atya és Fiú és Szentlélek neve, most és mindenkor s örökkön-örökké.

Seregek ura, Izrael Istene, minden betegség és fájdalom orvoslója, tekints kegyesen N. szolgádra, méltasd őt atyai látogatásodra s minden sátáni cselvetést távoztass el tőle. Fedd meg, űzd ki belőle a tisztátalan lelket. Tisztítsd meg kezed művét s ellenállhatatlan hatalmaddal vesd gyorsan lábaid alá ellenségedet. Adj N. szolgádnak győzelmet a sátán s a tisztátalan szellemek fölött, hogy tőled kegyelmet nyervén méltó legyen halhatatlan, mennyei

titkaidra s dicsőítsen téged, Atya és Fiú és Szentlélek, most és mindenkor s örökkön-örökké.

[link]

2012. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Sehogy kérdező, a fejedből kell kiseperni az ilyen buta gondolatokat-- mert ártalmas-- az agy képes produkálni, de még látni is olyat ami nincs ott-- ez nem játék.


miért nem arra gondolsz inkább a lakásodat tekintve, hogy bizony élősködök lehetnek-- csótány-- csak ne képzelődj, mert rögeszméssé válhatsz.

Keress rá erre a fejezetre és olvasd el, mielőtt kidobálnád a pénzedet széltolóknak

19. f. A két csodálatos lelkünk.

87.f. Evolució és fejlődés. Mondd csak picinyem....


Ezekben válaszokat találhatsz a kérdéseidre a szellemekre és egyebekre is. Csak ne bonyolódj bele, mert az ártalmas.

2012. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

kedves mami, te végig olvastad egyáltalán a kiírásomat vagy a kommenteket? mert akkor nem írnál ilyen hülyeségeket ide, még hogy csótányok.. meg tudok különböztetni egy csótányt a wc tetején egy kb. másfél méteres valamitől...

persze szerinted csak hallucinálok... kívánom, hogy soha ne kelljen átélned hasonlókat mint nekem.

minden jót

2012. ápr. 30. 20:34
 40/47 anonim ***** válasza:

Ha nekem nem hiszed el a legtermészetesebb okot, akkor jobb ha a 37 beirásait olvasgatod--- legfeljebb egy téveszméssel több lesz a táboruk.


Csak egyet ne felejts soha ha valami butasággal gyakran foglalkozol itt ott hallasz vagy olvasol és ha az agy működésed jól szuperál, akkor logikusan mindenből megteremti neked azt amit képzelsz és kivetíti a szemed látóterébe. Ez olyan mint a hinduk hallucinációs gyakorlatai-- a baj csak az hogy rögzülhet és akkor is produkálhatja az agya amikor nem kellene már.


De te döntöd el miben hiszel--- misztikumban vagy orvosilag-fizikális agyi képességekben

2012. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!