Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan űzhetném ki ezt a...

Hogyan űzhetném ki ezt a szellemet a házamból?

Figyelt kérdés

2 hónapja új lakásba költöztünk a párommal.

Már az első este fura hangokra lettem figyelmes, főleg a fürdőszoba és a konyha irányából, folyton leestek éjjelente a konyhában a tárgyak, reggelente a földön találtam a fogkefémet a fürdőben. 1 hete már az háló ajtaján kaparászást hallok éjjelente.

Tegnap éjjel pedig kimentem a wc-re, kinyitottam az ajtót és valaki, valami ült a wc-n. Fura, de nem kiabáltam, csak rácsuktam az ajtót, felébresztettem a páromat és közöltem vele, hogy most én elmegyek.

Azóta a testvéreméknél lakom, nem akarok hazamenni. A barátom visszaköltözött, mert ő nem hisz nekem, a hangokat se vette komolyan, pedig ő is hallotta őket. Én közöltem vele, hogy addig nem megyek vissza amíg nem űzi el onnan azt a valamit.

Bunkók nem érdekelnek, nem szívtam semmit.

27/L

Tanácsokat szeretnék kérni, kihez kell ilyenkor fordulni, hol találok olyan megbízható szakembert,aki segíteni tudna?



2012. ápr. 21. 21:20
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Először is örülök, hogy már vége van ennek az egésznek az életedben!

Elolvastam az összes kommentet, a hátam borsózik még mindig :$

Velem ami legdurvább történt, az az volt, mikor 3 hónapra elköltöztem itthonról nyári szünetben. Egy szobás lakás volt, egyik falon végig szekrénnyel. Középen helyezkedett el egy tükrös szekrény. ( a bútorok nem az enyémek voltak, a lakáshoz tartoztak!)

Az első két hónapban semmi furcsát nem vettem észre, de az utolsó hónapban elkezdődtek a különös jelenségek. Eleinte csak felébredtem éjszaka, megmagyarázhatatlan volt. Utána vettem észre először, hogy a tükrös szekrény nyitva volt de teljesen, sarkig...nem fektettem különös hangsúlyt az egészre, úgy gondoltam, hogy én hagyhattam úgy este lefekvés előtt. De mikor ez minden egyes éjjel megismétlődött (5x egymás után) elkezdtem aggódni, és alig vártam a következő hetet ( mert akkor költöztem hazafelé)!! (a felébredésekhez hozzátartozik úgy gondolom az is, hogy sokszor alig bírtam vissza aludni mert olyan hangot hallottam, mintha valaki szipogna. mint mikor vki megfázik és folyik az orra. ) Utána kitámasztottam egy székkel meg újságpapírral a szekrény alját.

Ami ezután történt, az a megmagyarázhatatlan számomra. Mikor reggel felkeltem, első gondolatom az volt, hogy végre nem keltem fel éjjel magamtól. De mikor felültem az ágyba és láttam, hogy a szék el van dőlve, az ajtó nyitva azt hittem a szívem megáll. Nem foglalkoztam onnantól kezdve semmivel, öltöztem, és haza utaztam délután. Soha többet nem mentem vissza és nem is akarok. Lehet, hogy valakinek ez nem nagy vmi, de megélni igen is nagy vmi volt!!!!! :S :$

Ami még érdekes, hogy abból a tükrös szekrényből eltűnt pár holmim, (ruhadarab) nem járt fel senki hozzám, nem hagytam el, mégsem került elő. Bár nem is érdekelne már. Akárki vagy mi vitte el nem kellene többet úgysem! még ha előkerülne sem.

Ami még érdekes, így belegondolva, hogy fém keretes szék volt és parketta. Hogy nem eszméltem fel a szék elborulására? azért annak csak lehetett hangja ahogy eldőlt...nem?!


Igazából ennyi, és csak kedvem támadt közölni, hogy lásd nem vagy egyedül. Másokkal is történnek érdekes dolgok... ezért nem értem azokat az embereket, akik úgy gondolják nincsenek természet feletti lények, vagy egyéb túlvilági lények. :$


Amihez még hozzáakarok szólni, látom említetted a Szegedi temetőt...a Hódmezővásárhelyi bekötő utat mondod nem? ott járok el nap mint nap :) esetleg szegedi vagy? (vagy környéki?!)

2012. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Valaki 41/ előző beíró.


Úgy látszik a szeged ilyen város. A lakást kiadtuk bérbe, mi ki mentünk külföldre-- a lakbért más vette fel-- aztán az illető nem fizetett és az ügyvéd elküldte. Ott maradt a lakás üresen.


Majd hazajöttünk, és éjjel arra ébredtem, hogy valaki matat az előszoba előtt--- szóltam a férjemnek az ajtót felrántotta és ott állt a szivar, kulcsot szorongatva a kezében. Vagy is ő azután is ott lakott, suttyomban mert csináltatott pótkulcsot.


Tehát ha valami eltűnik a lakásból, akkor nem árt kicseréltetni a zárat.

2012. máj. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 lalii6 válasza:
Esetleg légy bátor...
2012. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 David82 ***** válasza:
A kérdezőtől kérdezem, hogy azt írta, egy belvárosi panellakásban történt mindez. Pesten nem nagyon van a belvárosban panel, esetleg a XIII. kerületben, a Szent István parkhoz közel. Egyébként ilyen előfordul, hogy bizonyos lakásoknak negatív kisugárzása van. A legjobb elköltözni onnan.
2013. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Kedves David82, nem írtam, hogy belvárosi lakásban történt mindez, azt viszont igen, hogy nem vagyok pesti, két hozzászolással előtted szó is van róla, hogy Szeged a helyszín. Egyébkénr nem csak Budapestnek van ám belvárosa, a szegedi Dóm téren se teheneket legeltetünk....
2013. jún. 8. 15:57
 46/47 A kérdező kommentje:
egyébként*
2013. jún. 8. 16:00
 47/47 anonim ***** válasza:
Szóval bármilyen hang van, azt okozhatja a szellőztető visszhangja, vagy egy eszement szomszéd szórakozása. De bárhova is költözik az ember az első mindig az legyen, hogy KI KELL CSERÉLNI A ZÁRAKAT!
2013. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!