Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézzek szellemet?

Hogyan idézzek szellemet?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a szellem járta házakban gyakran érződik hideg fuvallat, ezért arra gondoltam, hogy a nyári kánikula ellen megidéznék és magamhoz láncolnék egy kísértetet, ami itt körözne körülöttem, esetleg néha át is mehetne rajtam. Lehetséges ez? Hogyan csináljam? De úgy kéne, hogy bármikor el tudjam zavarni, ha már nincs szükségem rá. Segítsetek!
2012. máj. 14. 20:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyél babot
2012. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
te elmebeteg vagy :D XD
2012. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 chrishu ***** válasza:

Énekeld el a tükör előtt: lájk a bébi bébi úhj

Megjelenik egy szellem és sírva fog könyörögni, hogy hagyd abba. Akkor megkötözöd egy ruhaszárítóval és a szolgád lesz.

2012. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 benedek98 ***** válasza:
a szellemidézés veszélyes műfaj ilyen hülyeségekért inkább hagyd békén a szellemeket mert nem tudni hogy esetleg nem démoni szellemet idézel meg amíg nem a kutatás miatt idéznél meg szellemet addig hagyd őket
2012. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 rda85 ***** válasza:

A keresett "szellem" neve: légkondícionáló. Megidézése a következő: leemeled a falról a kagyló nevű mágikus tárgyat, tárcsázod a túlvilági (vonal túlfelén létező) klímaszaküzletet és beszélsz egy kísértettel.(klímaszerelő) Azért így hívják, mert ebben a kánikulában be vannak táblázva munkával, sok a megrendelés és csak néha jelenik meg a kiválasztottaknak némelyikük. ha lecsengetted a zsét és beszerelik, máris élvezheted a hűs fuvallatokat. Ha megunod, kikapcsolod.

Borzongató, ugye?

2012. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szakkadok a röhögéstől xD
2013. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Vegyél ventilátort B+....
2014. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Milyen ostoba vagy . Bele nyúlnál olyan dolgokba aminek a hatását fel sem foghatod. Úgy látszik a bolondok házába akarsz életed végéig futkosni :-(
2014. jún. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 benedek98 ***** válasza:
Beteg vagy ember
2014. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amíg idegbeteg nem leszel, addig hagyj fel az ilyesmivel
2014. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!