Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Tegnap este...

Mi lehetett ez? Tegnap este mentem fürödni, és akkor lekapcsolódott a villany. Utána visszakapcsoltam és akkor láttam, hogy megvolt repedve a tükör. Nagyon félek.

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 16:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 A kérdező kommentje:
Semmit.Valamit beszélt,de nem tudom milyen nyelven,nem is értettem mit beszél,utána eltünt.Olyan fél percig volt ott.
2012. jún. 25. 12:44
 62/76 anonim ***** válasza:
legközelebb ha észleled, mond,hogy isten mindent lát, és kérd meg, menjen el,ha tudod. talán sikerülhet. Esetleg kérdezd meg mit akar,és mondja magyarul:)
2012. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
milyen színe volt? hogy nézett ki írd le amennyire csak tudod
2012. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 A kérdező kommentje:
Hát nem volt szeme,de amúgy fiatalnak látszott.Mondom,nem láttam belőle olyan sokat,mert én nem nagyon néztem rá,de valamit mondott.Már pár napja nem volt ilyen hogy megjelent volna.Elment?Vajon nem akar bántani?Amúgy még annyit hogy hosszú haja volt,és a szája össze volt varrva.Kész Poltergeist.PLS segítsetek.
2012. jún. 29. 12:44
 65/76 anonim válasza:

Itt volt Joker,csak összevarta a száját!:)

Nem akar bántani,max. szexuális kapcsolatot létesíteni!!!:)

És csak búvóhelyet keres szegény...:(((Ha zavar mondd hogy hívom Batman -t ha nem tűnsz el!:D

Ha elűnt akkor oké,ha nem mondom részletesen mit csinálj:

Vegyél egy játék denevért(drága),vagy fogj eggyet a padlásról(olcsó,jobb mint a bolti!).

MINDIG LEGYEN A KEZEDBE A DENEVÉR MERT BÁRMIKOR MEGJELENHET JOKER!!!!!

Szóval amikor Joker megjelenik,kapcsold fel a lámpát vagy legyen világos(tök mind1).Menj a háta mögé,emeld fel magasra a denevért,tárd szét a szárnyait,nagy árnyékot fog vetni,ekkor elhúz Joker kínába vagy tovább.Nincs is probléma mostmár.

?Kérdések?:

Miért varta össze Joker a száját???Hogy ne ismerjék fel...

Köszönöm,Batman társa

2012. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim válasza:

Igaz,nem igaz,de maradjatok a hulyeségeitekkel.

Konkrét válaszokat várunk.

2012. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
Ez nem Bat-Man EMBER :D ,hanem egy másik dimenzió,(a "másvilágról")állítólag nekik nincs tükörképük,majd nézd meg igaz -e:D
2012. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
utóbbi válaszadó vagyok! Ha esetleg mégis vissza jönne,kérdezd meg légyszíves,hogy szellem-e ,vagy az űrből jött esetleg "foton meghajtással"?,avagy mi a szándéka :)
2012. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
csak mert kíváncsi vagyok:)
2012. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim válasza:

Ok.Viccen kívül!

Hallott mér valaki Bloody Mary -ről?

Sztem vele van dolgunk.

Démon,tükörben lehet megidézni,cserébe kikaparja a szemed.

2012. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!