Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Tegnap este...

Mi lehetett ez? Tegnap este mentem fürödni, és akkor lekapcsolódott a villany. Utána visszakapcsoltam és akkor láttam, hogy megvolt repedve a tükör. Nagyon félek.

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 16:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:
Rendben,de azért megpróbálom most azt a cigisdobozos papíros kisérletet hátha már nincs itt.Megnézem.Majd írok a fejleményekről.
2012. jún. 2. 11:43
 42/76 A kérdező kommentje:
Látjátok,erre nem is gondoltam.Akkor most többen vannak?Akkor inkább ne próbáljam ki a dobozos papíros kisérletet?És ha többen vannak?Hogy űzzem el őket pap meg minden szar nélkül?
2012. jún. 2. 11:50
 43/76 anonim válasza:
Na történt valami ???
2012. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 Tom Benko ***** válasza:

Komolyan mondom, kezd szánalmas lenni, ami itt folyik... Arrébb csúszó cigisdoboz, persze. Fizikát meg én tanultam. Ehh...

Kérdező, ne foglalkozz ezekkel, gyere az értelem fényébe sütkérezni, ne menj az ezotéria gettójába!

2012. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
Ez költői :D Amúgy egyetértek.
2012. jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim válasza:
történt valamiiiiiii??????????????
2012. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim válasza:

"Mi lehetett ez? Tegnap este mentem fürödni, és akkor lekapcsolódott a villany. Utána visszakapcsoltam és akkor láttam, hogy megvolt repedve a tükör. Nagyon félek."


GAME OVER

2012. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim válasza:
Na kérdező nagyon kináncsi vagyok rá hogy történt e valami ne törődjazokkal a f**** Írd le hogy történt valami vagy sem :P ;)
2012. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
biztos ahogy leesett a tükör rögtön elkezdődött a 7 évnyi balszerencséd és ez kapcsolta le a villanyt
2012. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:

A Válasz egyszerű ki égett a lámpa a tükör pedig ..... Egyáltalán milyen tükrötök van (volt) ? Félni nem kell mindenre van logikus magyarázat kivéve amire nincs .

Na szóval a tükör rengeteg okból megrepedhetett a villany pedig valószínűleg nem azon az áramkörön fut mint a tv így áram ingadozás vagy egyszerűen ki égett a lámpa De ha felírunk egy egyenletet akkor meg kapjuk a váálaszt a Kérdésedre : X×Y:2×Y:3,14.3,14×300KM:2500 = ISTENEM KI HISZ EBBE A HÜLYESÉGBEN ? XD

2012. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!