Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Tegnap este...

Mi lehetett ez? Tegnap este mentem fürödni, és akkor lekapcsolódott a villany. Utána visszakapcsoltam és akkor láttam, hogy megvolt repedve a tükör. Nagyon félek.

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 16:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 Napkiraly ***** válasza:
hátööö,ezen lehet én is elgondolkoznék a helyedben. Nem volt hangja a repedésnek? A tükör elvileg átjáró a szellemvilágba
2012. jún. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim válasza:

Na gyújtottál gyertyát végül??!!

Ha igen mivolt??

2012. jún. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 Gbariella1975 válasza:
49%
A gyertya nagyon jó ötlet, és ezzel el is tudod űzni. Gyújtsd meg a lakás bármelyik részén, csinálj huzatot, hogy lásd ilyenkor, hogy mozog a gyertya lángja. Csukd be az ablakokat, és ha akkor is nagyon mozog a láng, hát akkor olyan valaki látogatott meg, aki vagy nem jó szándékkal van ott, vagy segítség kell, vagy egyszerűen magaddal vitted haza. Próbálj meg higgadt maradni (tudom nehéz), és imádkozni amíg a gyertya lángja nem ég egyenesen. Meglehet, hogy el kellesz égetni többet is egymás után. Ha egyenesen ég akkor levédheted a lakásodat rózsavízzel. Tapasztaltam, hogy nagyon félelmetesek ezek a dolgok, de hidd el, ha nem jó szándékkal vesz körül ez a valami, akkor a félelmedből fog táplálkozni. Mindent bele, és szólj, ha tudok segíteni valamiben.
2012. jún. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nem hallottam hangot amikor repedt volna a tükör,igen azt én is tudom hogy kapu a tükör.Gyújtottam gyertyát,tegnap este kiégett igen a lámpa,de éjfélkor gyújtottam meg a gyertyát,minden ablak be volt zárva,mégis lehetett érezni ilyen kisebb fuvallatokat.Tegnap már mondjuk a suliba is érezte több gyerek is az osztályomból hogy valami hideg van mellettük,pedig ott mindig csukva vannak az ablakok.Akkor én azt mondtam mondjuk hogy ez csak hülyeség,és akkor már én és a padtársam is éreztük egész nap.Ma át fogok menni hozzájuk,nála is gyakran fordulnak elő ilyen dolgok.
2012. jún. 2. 10:16
 35/76 Napkiraly ***** válasza:
A fuvallatot rosszul szigetelt ablakok is okozhatják! A kezelője voltam egy elhagyott nagy és üres,régi háznak. Néhány jel arra utalt (nem részletezném), hogy ha evilágiak nem is, de túlvilágiak lakhatnak benne. A padláson elhelyeztünk egy fehér papírlapot, rátettünk egy üres cigisdobozt és körberajzoltuk. Azt mondtuk, ha van itt más is, a cigisdoboz nem lesz a helyén amikor visszatérünk. Hónapokkal később tértem vissza (csak én mehettem fel a padlásra),és a doboz fél méterrel arrébb volt. Esetleg próbáld ki te is
2012. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 A kérdező kommentje:
Igen ez is jó ötlet.De ezt is csak éjjel tudom megcsinálni mint a gyertyásat?
2012. jún. 2. 10:51
 37/76 anonim ***** válasza:

reggel is megtudod csinálni szerintem

én egy szellemet ismerek aki tükörhöz kötött: Bloody Mary

nézz utána

2012. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 A kérdező kommentje:
Hát...nem hiszem hogy ő lenne mert azt csak úgy lehet megidézni ha 3x kimondod tükör előtt hogy Bloody Mary.Bár amikor 4.-es voltam,láttuk a suliban.
2012. jún. 2. 11:10
 39/76 anonim ***** válasza:
42%

Na látod,fogékony vagy te is a szellemekre.

Ezzel nem tudsz mit tenni,olyan vagy mint én,valószínű elkisérnek minket egy életen át.

Az ilyen tipusu ember mint te semmi esetre sem végezzen rituálékat,mert össze szedhetsz valami tényleg gonoszat!

Rengeteg van belőlük,s a legtöbbje csak egy ilyenre vár.

Szóval nyugodj le és ne nagyon foglalkozz vele.

2012. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 Gbariella1975 válasza:
49%
Hadd kérdezzek valamit. Ki mondta Neked, hogy csak éjszaka lehet meggyújtani a gyertyát? Nagy tévedés!!!!! És miért pont éjfélkor? Az éjfél a ma és holnap közötti úgynevezett rés, ami még jobban megnyit különböző kapukat. Éjfélkor gyújtott gyertyával még többen lesznek melletted, mint gondolnád. De Te tudod.
2012. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!