Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik lehettek ezek?

Mik lehettek ezek?

Figyelt kérdés
kiskoromban a sötétben mindig ilyen apró pontszerű dolgokat láttam ,piros ,zöld ,kék fehér színben .szinte řöpködtek ..nem tudom mik lehettek ezek ..
2012. jún. 2. 13:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ilyeneket mondenki lát ezt a ötét idézi elő, ez termászetes, hogy a látóidegek időnkánt összeszűkülnek. Ennek semmi köze az ezotériához.
2012. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Ilyeneket mondenki lát ezt a ötét idézi elő, ez termászetes, hogy a látóidegek időnkánt összeszűkülnek" - besírtam!!! XD



Kb mint ez:


"Hogyha birka lennák,

Ennák birkatápot,

Birkaólnak néznám

A büdös világot.


Csatakos hátsómet

Nem takarné gatya,

Fejembe’ kuksolne

Egy hülye birka agya.


Csipás kis szememmal

Ide-oda néznák,

Ványadt kis hangommel

Egyre csak bégetnák,


Azt bégetnám egyre:

BE-BE BE-BE BE-BE!

Értelme nem volna,

De legalább rímelne." - (Írta Laár András verse)


XD XD XD

2012. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
XDDDDDDD
2012. jún. 5. 17:53
 14/15 anonim ***** válasza:
mondjuk kicsit írás zavaros volt,de egyet értek:D vagy aki írt rosszul lát,és gondolta talán mi is mind szem problémában szenvedünk:D( csak mert mindenki pontokat lát:D,maximum szellemeket,és azok is lehetnek:)
2012. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Egyszeerű a válsz! Szellem, vagy tündér...Kiskorukban az emberek gyakran látnak szellemet....meg iesmiket.:D
2012. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!