Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehet láthatóvá tenni...

Hogy lehet láthatóvá tenni egy szellemet?

Figyelt kérdés

Ha tudom, hogy egy lakásban van szellem, hogy lehet elérni, hogy megmutatkozzon nekem?


Lécci olyanokat ne válaszoljatok, hogy nincs szellem, mert induljunk ki abból, hogy alap, hogy van.



2012. jún. 18. 13:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Most ezt komolyan kérdezem. Látott már valaki olyat mint amit az utolsó írt?
2012. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%
Az ektoplazma a spiritiszták állítólagos módszere volt arra hogy abban a szellemet láthatóvá tegyék. Egyfelől nem ügyesség kérdése a dolog, másfelől nagyon egészségtelen módszer. Az amit a spiritiszták ektoplazmának hívtak, valójában az illető médium, és gyakran a jelenlévők étertestének anyagából sűrűsödött össze félig anyagi formává. És ami ebben megjelent nem feltétlen szellem volt, hanem a médium, és a jelenlévők gondolatából megalkotott kép az elhunytról. Persze ez általában csalásnak bizonyult, és nem volt valódi az ektoplazma, de az eljárás működési elve az amit írtam. Persze csak elvileg. Szerintem jobb a halottakat békén hagyni, és akkor ők is békén hagynak.
2012. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát, itt pont az a helyzet, hogy nem hagy békén. És azt gondolom, tisztességesebb küzdelem volna, ha valamilyen látható formába rendeződne előttem.
2012. jún. 19. 13:13
 14/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem lenne tisztességesebb, mert az a te legyengülésed árán menne végbe. Bőven elég ha tisztában vagy a jelenlétével. Ha látod az azt jelenti, hogy olyan szinten van, ahol kellemetlenebb dolgokat tud tenni, mint amilyeneket alap állapotban láthatatlanul(itt a mesterségesen láthatóvá tételről van szó, nem az érzékenyek tisztánlátásáról). Keress képet fekete ürömről a googléban, szedjél belőle egy adagot, szárítsd ki, és a leveleket gyúrd a tenyereid között tömör golyóvá. Gyújtsd meg az egyik oldalát, és rakd hőálló edénybe, aztán füstöld körbe azokat a helyeket ahol jelen szokott lenni. Ha tudsz szerezni zsályát, annak a szárított levelét is belegyúrhatod. Úgy tartották régen hogy ez a két növény távol tartja a gonoszt. Ha a szellem gonosz, és nem valami űberhúde dög, akkor odébb áll. De kereshetsz a neten direkt szellemek elkergetésére való szertartást is. Az macerásabb, kétségtelen, de ha mindenképp harcolni akarsz ellene akkor jó ötlet.
2012. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
57%

A szellemek léteznek. Sokan bebizonyították már.

A szellemek energia elvonásával a térből vagy emberből tudnak materializálódni. De, persze ezt csak ők akarhatják.

Van a másik megoldás, hogy ha te szeretnéd látni, akkor emeld a lelked rezgés számát és akkor láthatóvá válik a szellem és minden egyéb más is. Csak ha így teszel, akkor lehet nem csak 1 szellem lesz ott hanem több. Itt az a kérdés, hogy mit szeretnél elérni ezzel a láthatóvá tétellel?

Ha a szellem bosszant téged, piszkál, nem hagy aludni stb. Akkor csak tudatni szeretné hogy ott van.

Ha viszont durvább dolgokat tesz, pl: lever dolgokat, rém álmaid vannak, hirtelen félsz és rossz érzés fog el. Akkor az már egy negatív szellem.

Így aztán ha látod is sokat nem tehetsz ellene. Vannak emberek akik meg tudnak szabadítani a bajodtól, de persze attól függ, valamit akar e tőled a szellem és azért van ott vagy táplálkozik, vagy csak bosszant:D.

2012. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ez sajnos egy kimondottan negatív szellem. Engem csak bosszant, meg próbál nekem keresztbe tenni, de a barátnőmet (akinek a rokona volt életében!) kimondottan bántja. :(
2012. jún. 20. 12:13
 17/22 anonim ***** válasza:
57%
Akkor keress a neten egy szelleműző eljárást amit szerinted ki tudsz vitelezni, és zargasd el.
2012. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
42%

Ammm...izé...Öntsd le egy vödör festékkel!!!

Hahahahahahahhahahahah..........

2012. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
ha látni akarod őket,kell egy webkamera,amiből kiszereled az infra szűrőt. szerelsz mellé kb 10-15 infra ledet,ami a sőtétben a számodra nem látható fénnyel világít. beállítod a gépeden,és beforgatod abba az irányba,ahol megfigyeléseket végzel. letőltesz egy mozgásérzékelő programot,ami automatikusan készit képen minden fényváltozásról. aztán reggel megnézed a képeket. (már ha érzékel valamit) de szerintem lesz egy két érdekes kép. a kamera azért tudja néha meglátni,mert a számunkra nem érzékelhető infra fény tartományban lehet fogni őket. enyi. probáld ki. :)
2012. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
szellemek pedig léteznek és csak úgy tudod ha meggyujtasz égy gyertyát és szépen kéred
2012. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!