Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpír akarok lenni! Csak...

Mvampte kérdése:

Vámpír akarok lenni! Csak vámpírok válaszát várom és azokét akik tudják hogyan válhatok azzá?

Figyelt kérdés
Olyanok ne írjanak kommentet akik szerint nem léteznek vámpírok és akik lenéznek a kérdésem miatt.Én hiszem hogy léteznek vámpírok, ez az én dolgom ls ezért nem kell ostobának tartani.Nem vagyok semmilyen vámpíros film rajongó és ratyi sem(ugyanis fiú vagyok).

2012. jún. 18. 17:25
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
szerintem csalódást kell okoznom... de tévedsz :)
2012. jún. 18. 21:00
 12/52 anonim ***** válasza:

HÁt persze hogy léteznek vámpírok!

Mért mit gondoltál, miért kel el olyan sok koporsó?

Láttál te már szegény temetkezési vállakozót?

2012. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
Renfield :DDD "Gazdám, gazdám!" "Muszáj felhívnod magunkra a figyelmet?" "Gaztett, gaztett!" :DD
2012. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
Ha lány lennél megharapdálnálak esetleg, de így nem.
2012. jún. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%
ezért nem engedtem hogy a családból bárki is meg nézze a twilightot
2012. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim válasza:
Szerintem te ha valóban vámpírrá akarnál vállni, amire ugye kicsi az esély (0%), akkor nem tennéd fel ezt az ostoba esélyt. :) De adok egy tippet, bár lehet nem kéne kipróbálni. Ez a Vampire Diaries-es átváltozás. Keress egy "vámpírt", igyál a véréből, majd kezd vmit magaddal! De jobb ha inkább nem próbálod. ;)
2012. jún. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
100%

Vámpíj akajok lenni, vámpíj akajok lenni!!!


Vazz, még jó hogy a tévében nem a pokémont nézte.

2012. jún. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
57%
Csak akkor lehetsz vámpír, ha egy halott vámpír szelleme beléd száll, más megoldás nincs!
2012. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
96%
Mi ez a vámpíros gyökérség mindenkinél?Szolgája akarsz lenni? gyere hozzám szolgának, moshatod a gatyám meg zoknim,ha kell vámpírnak hívom majd magam.Ne legyél már ennyire faagyú!inkább tanulj rendesen,ne nézz annyi vámpíros filmet betépve, és még talán viheted valamire az életben
2012. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 fairi1 ***** válasza:
100%

Kétnaponta mindig megjelenik egy idióta aki világgá kürtöli hogy "vámpírakaroklenni".

Ezek az idióták miért gondolják, hogy a gyk hemzseg a vámpíroktól és ráadásul minden vágyuk az hogy a tizenéves hülyegyerekeket fajtársukká tegyék.

Ha ilyen könnyű lenne, ezer számra futkároznának a tini vámpírok.

nagy az isten állatkertje, csak sajna a kerítés alacsony lett!

2012. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!