Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpír akarok lenni! Csak...

Mvampte kérdése:

Vámpír akarok lenni! Csak vámpírok válaszát várom és azokét akik tudják hogyan válhatok azzá?

Figyelt kérdés
Olyanok ne írjanak kommentet akik szerint nem léteznek vámpírok és akik lenéznek a kérdésem miatt.Én hiszem hogy léteznek vámpírok, ez az én dolgom ls ezért nem kell ostobának tartani.Nem vagyok semmilyen vámpíros film rajongó és ratyi sem(ugyanis fiú vagyok).

2012. jún. 18. 17:25
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
91%
Az utolsó a jó megoldás, sőt vedd is el feleségül s akkor ha szerencséd van, egy vámpír szolgája leszel. :)
2012. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim válasza:
88%
Vámpír akarsz éenni? Én ennyierővel Bakugan bunyós és sasuke akarok lenni! :D Egyiknek sincs értelme, mert egyiksem létezik. Amúgy írta valaki h vannak vámpírok miért kellenének koporsók? Annak írom hogy az én apám temetkezési vállalkozó és a koporsó másra is jó! (ZOMBIRA!) :D
2012. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj , de amit most írok rólatok azt én szetül hiszem !


Abelard Van Helsig iratai : "A pokol összes csatlósa közül, akikkel meggyűlt a bajom életem során, kiváltképp gyűlölöm a vámpírokat. az éjszaka vadorzói, akik az élők vérével táplálkozva tengetik szentségtelen életüket. Közülük való volt aki megtámadta az apámat , és kegyetlen támadásra indította anyám ellen. Ezzel vívta ki engesztelhetetlen gyűlöletemet a fajtája iránt.



A vámpír külselyén sokszor semmi szokatlant nem venni észre, de ez csak szemfényvesztés, ami eltakarja arcukat. A sátán más szolgáihoz hasonlóan valódi képük elrettentő látványt nyújt.



Leghőbb vágyam volt , hogy üldözzem e gyalázatos hordát, ahol csak lehet, és eltöröljem őket a föld színéről. Ez indított arra , hogy Szent Gripián tanításainak kutatásába fogjak . Ő volt az egyetlen , akinek dühe a vérszívók ellen az enyémhez volt mérhető.


Messze kellett utaznom ahhoz , hogy kiássam a földből a csodás fegyvert, amit ő kovácsolt, de a vámpírok elleni harcról írt tanításainak lelőhelyét nem bírtam felkutatni. Így hát csak saját, keservesen szerzett tudásomat adhatom át neked .


E fondorlatos ellenségek különbözőképp változtatják alakjukat. A hétköznapi ember kinézetén túl felölthetik farkas , vagy denevér formáját , de akár ködé is válhatnak.Közülük a leghatalmasabbak ember nagyságú , denevérfejű démonná is képesek átvedleni.


Nos ennyi lenne.

2012. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
valóban van akinek elrettentő a valódi kinézete, de azt hiszem az csak egy adott klán, nem az összes. ami azt illeti, a vámpírok valóban az emberiség ellenségei, de azért én ígyis bírom őket :)
2012. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 Myácska^^ válasza:
Hát ki tudja hogy léteznek-e,nincs rá semmi bizonyíték,hogy higgyünk bennünk vagy sem.Am szerintem vámpírnak születni kell xd,ha egyáltalán léteznek ^^ Amúgy ha vámpír akarsz lenni keress a föld bármelyik pontján egy olyan várost ahol nem élnek emberek "szellemvárost" na ott majd sok sikert! xD :D írj ha sikerült :p xDD
2012. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
70%
gratulálok én 1 cipirusi vámpír vagyok és úgy válhatsz vámpírá ha bekevered a varázs italt hozzá valók egy 4 deciliteres pohárba öncs vér nyarancslét adj hozá 1 kiskanál cukrot forald fej majd hűsd ée a saját véredböl 5 cseppet cseppegtes belle malyd 3 percre tedd árnyékba és voala 3 kortyra el megini mikor elmondod a varázs igét : drakula ,drakullala vávmpír akarok lenni vámpír fogat akarok növeszteni drakulla draullala . és kész
2012. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 chrishu ***** válasza:
89%
nem kell ahhoz vámpírnak lenned, hogy más vérét szíjjad...
2012. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim válasza:

ne akarj vámpír lenni azok gyíkok, legyél inkább vérfarkas ;D


http://www.youtube.com/watch?v=Fjp1Ei5dNe8&feature=related

2012. júl. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 ryaaaa válasza:
Szerintem hagyjatok a srácot... ő ebben hisz... ne mondjátok, hogy nektek nincsenek olyan dolgaitok, amikben hisztek...pl,hogy nem csal meg az asszony, hogy tietek a gyerek, bejuttok 1- 1 egyetemre stb... ha ő ebben hisz, akkor ebben hisz, ezért nem kell csesztetni...
2012. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 chrishu ***** válasza:

Amúgy meg szerintem ne legyél vámpír, legyél inkább tünde, mert a tünde csajok szebbek mint a vámpírcsajok!

2365/T

2012. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!