Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpír akarok lenni! Csak...

Mvampte kérdése:

Vámpír akarok lenni! Csak vámpírok válaszát várom és azokét akik tudják hogyan válhatok azzá?

Figyelt kérdés
Olyanok ne írjanak kommentet akik szerint nem léteznek vámpírok és akik lenéznek a kérdésem miatt.Én hiszem hogy léteznek vámpírok, ez az én dolgom ls ezért nem kell ostobának tartani.Nem vagyok semmilyen vámpíros film rajongó és ratyi sem(ugyanis fiú vagyok).

2012. jún. 18. 17:25
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul te még önként el is árulnád a saját fajtádat, hogy a szolgája légy egy másiknak. Szerinted kinek van szüksége árulókra?
2012. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 Antimod ***** válasza:
Mennyi vámpír van itt... méghogy nem léteznek. :)
2012. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a gyk-on mindenki vámpír, csak egyikünk sem tud a másikról, ezért írunk ki ilyen hülye kérdéseket.
2012. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz vámpír! Mindenki annak születik aminek születnie kell. Inkább azt becsüld meg amid van!
2012. jún. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim válasza:
70%

Hogy néhány válaszon én mennyit nevettem.:- )


Kicsiszivem, figyi (Lány vagyok!) Tudom ha valamibe betegesen hiszünk arról senki sem tud lebeszélni minket, de nőj fel! Vámpírok nincsenek, vagy ha esetleg, talán még is ( ami nagyon nem valószínű) tuti nem olyan vagányok és "jámborok" mint a filmebe vagy könyvekbe..:-)


Igen tudom,hogy már nagyon régen szóbeszédek járnak a vámpírokról, de ezelőtt 2000 évvel(vagy több) az emberek zizisek meg hiszékenyek voltak( bár sokaknál ma sincs másként.), de akkor se kéne ezekben hinni, tudod amit nem látsz,vagy érzel az nincs. (Tudom, a levegőt se látod még is van, de levegő nélkül esélyed sincs élni.:-) Na meg a kémiaórák is sokat segítenek abba,hogy elhidd.)


Van egy betegség aminek a tünetei olyanok mintha vámpír lennél,de nem biztosít örök életet és eléggé gáz betegség, olyat megint ne akarj.

2012. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az a porphyria, elsorvad az ínyed, krónikusan fényérzékeny leszel és vöröset hugyálsz (dióhéjban). Szóval tényleg nem egy jó buli.
2012. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 Kameko-san ***** válasza:

Csatlakozok az előzőhöz. Én is olvastam arról a betegségről és nem hangzik valami jónak. Inkább örülj, hogy élsz, hogy egészséges vagy meg a hasonlóknak. :)

Amúgy ha annyira a hiszel bennük, akkor a könyvek meg a filmek alapján egy vámpír tud átváltoztatni. Annak-még ha léteznek is-kicsi lenn az esélye. előbb enne meg vacsira.

2012. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%

Én csípem a vámpírokat,mikor a nyakam szopogatják


Sp voltam sziasztok!

2012. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim válasza:
79%

Hogy te mekkora egy gyökér vagy...

Elmondjam hogyan lehetsz vámpír? Ásd el magad egy nagy gödörbe, és majd ott szépen eltávozol előbb az élők sorából majd újraéledsz mint vámpír. Ha meg mégsem, akkor csak mi jártunk jól hogy egy hülyével kevesebb...

2012. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim válasza:
95%
inkább szerezz 1 nőt...ha ennyire unatkozol
2012. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!