Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpír akarok lenni! Csak...

Mvampte kérdése:

Vámpír akarok lenni! Csak vámpírok válaszát várom és azokét akik tudják hogyan válhatok azzá?

Figyelt kérdés
Olyanok ne írjanak kommentet akik szerint nem léteznek vámpírok és akik lenéznek a kérdésem miatt.Én hiszem hogy léteznek vámpírok, ez az én dolgom ls ezért nem kell ostobának tartani.Nem vagyok semmilyen vámpíros film rajongó és ratyi sem(ugyanis fiú vagyok).

2012. jún. 18. 17:25
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim válasza:
20%
a tündék b*zik... :Đ
2012. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 chrishu ***** válasza:
Hé! Én tünde lány vagyok! Mondjuk, tegnap még fiú voltam...
2012. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim válasza:
Vampires are pussyes
2012. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Egy rendes fogorvos mondjuk sokat segíthet ebben. Utána irány a kozmetikus, aki fehérre mázol meg kölcsönadja a piros rúzsát.

Hogy utána akarsz e újfajta diétán élni, az meg már a te dolgod.

2012. júl. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%

Bazeg, mi a f*sz bajuk van a mai gyerekeknek??? Komolyan mondom fel jelentem a Twilight -ot. Minek akarsz meghalni? Azt hiszed majd te is olyan szexuális leszel mint Edward Sullen? Csak me' bocs de nem. Ha lennének is vámpírok azok így néznének ki!!! :

[link]

[link]

Nem pedig így...:

[link]

Még mindig akarod? Ja és akkor elfelejtkezhetsz a hokiról is. Jó szórakozást ,majd írj ha sikerült, és önként ajánlom fel a vérem.

2012. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
elképzelem, amint állást keres vámpijszerkóban...hehe
2012. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim válasza:

Szia!


Én vámpír vagyok én szívesen átváltoztatnálak de nem tudnék leállni!


( lány vagyok! )

2014. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim válasza:

Sziasztok!

Most minden poént félre téve én vámpír vagyok, és azt is szívesen leírom dióhéjban, hogy hogyan váltam vámpírrá három évvel ezelőtt. Az egész azért történt, mert az ex-barátnőm hónapokon keresztül üldözött, zaklatott és azzal fenyegetőzött, hogy meg fog ölni. Ez majdnem sikerült is neki, amikor elgázolt a kocsijával az aktuális barátnőm háza előtt. A helyszín azért fontos, mert ez volt az a pillanat, amikor szembesültem azzal a ténnyel, mindezt haldokolva, hogy a barátnőm haverjai vámpírok. Mivel egyébként esélyem se lett volna túlélni az egyik haverja megitatott a vérével. Pillanatok alatt átestem a metamorfózison és regenerálódtam. Azt hittem ennél megdöbbentőbb már nem jöhet. Hát tévedtem. A barátnőmről ugyanis kiderült, hogy egy 300 éves boszorkány, méghozzá nem is akármilyen boszorkány, hanem egy igazi ősboszorkány, akinek a vére védelmet nyújt a napfény ellen. Ez a sztorim dióhéjban.

Azóta élem a vámpírok minden napi életét a 300 éves boszorkány barátnőmmel, aki nem lovagol seprűnyélen és szerintem jobban is néz mint egy átlag 300 éves.

Ja igen, és a közhiedelemmel ellenben vérfarkasok nem halálos ellenségeink, mivel a vérfarkasok nem léteznek. Különben is miféle kretén hisz a vérfarkasokban? Nevetséges még a feltevés is, hogy vérfarkasok léteznek.

2014. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:
Egyszerű módszer: meg kell dugni 1298 kecskét. Többet lehet, kevesebbet nem.
2014. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:
A pszichiátrián vannak vámpírok keresd meg őket ott:D
2014. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!