Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki látta őket? (bőv. Lent)

Ki látta őket? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Ki látott egy magas, vékony testalkatú, vékony végtagokkal rendelkező lényt, ami kicsit majomszerű, ritkás szőre van, néha görnyedten jár de nem mindig, és nagyon gyors, de általában félénk?!


És ki látott egy nagy, kutyaszerű lényt?

És egy hatalmas, madárszerű repülő lényt?


Normális válaszokat, kérem csak az írjon aki látta, vagy ismer valakit aki látta.

A történetet elküldheti az alábbi e-mail címre:

dinobuster112@gmail.com



2012. jún. 21. 10:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jé, érdekes. Nem is hallottam róluk. Lehet hogy egy laboratóriumból szabadultak el.
2012. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A kriptid blogon szó van róluk, bár főleg a fanyüvőről van sok poszt, a chupacabra csak megemlítve lett, hogy majd valamikor a távoli jövőben lesz róla poszt, a hundraco-ról meg szó sincs.

A Hungarian Monster-blogon szó van a fanyüvőről és a hundaróról. De majd lesz a chupiról is...

2012. jún. 27. 09:46
 13/17 anonim ***** válasza:
Tuti hogy a régi fizikatanárom volt,nem viselt véletlenül szandált zoknival?
2012. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszem...

De ez egy komoly kérdés, Dinobnuster vagyok a [link] és a [link] című blog tulajdonosa, hobbi kriptovadász.

2012. júl. 6. 17:04
 15/17 anonim ***** válasza:

"Ki látott egy magas, vékony testalkatú, vékony végtagokkal rendelkező lényt, ami kicsit majomszerű, ritkás szőre van, néha görnyedten jár de nem mindig, és nagyon gyors, de általában félénk?! "


Ez a szomszéd Józsi, a kocsma környékén szoktam látni.

Józan állapotában gyors, de ez ritkán fordul elő.Általában vízszintesen közlekedik, négykézláb.

Ilyenkor elölnézetből kutyaszerűnek tűnhet szemét eltakaró, szénaboglya méretű hajzata és bozontos szakálla miatt.

Mikor záróra után a kocsmából kihajítják, akkor könnyen hatalmas, madár szerű, repülő lénynek nézhetik.

2012. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 chrishu ***** válasza:
Te vagy aki látta a dínószerű teroizét? csak mert a börzsönyben láttam valamit. Ha érdekel valakit, írjon privátot
2012. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Khm. Igaz, ennek nincs szőre és nem tűnik félénknek, de tessék: [link]

(ezt nem én láttam)

2013. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!