Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezhetnek szellem tárgyak?...

Létezhetnek szellem tárgyak? Pl: autó, váza, hajó vagy akármi?

Figyelt kérdés
Egyesek szerint léteznek szellemek, mások szerint nem. Olvastam beszámolókat mely szerint láttak már szellem tárgyakat (volt hogy épületről írtak). Meg ugyebár itt a bolygóhollandi története is, amelyről vannak beszámolók is..
2012. jún. 21. 10:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az hogy szerintem miért nincs tudományosan alátámasztva a létezésük, téged legkevésbé sem érdekel. Ha megadnám a választ abból is csak az lenne hogy olyan dolog nemlétéről próbálsz meggyőzni, aminek a létéről én személyesen meggyőződtem. Mivel én nem vagyok lebeszélhető, te pedig nem vagy meggyőzhető, a vita meddő. Egyébként pedig az ilyen meggyőződéseim miatt én elszenvedője lennék a boszorkányüldözésnek, nem pedig résztvevője. Erről ennyit.
2012. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
rejtelmesrengeteg, milyen személyes meggyőződésed volt ezzel a témával kapcsolatosan?
2012. jún. 22. 18:55
 13/19 Sal17 válasza:
a titanik is ilyen,lattak kikotni new yorkban...-szellem irtok 2-viccet felre teve,van egy szellem vonat romatol felfele halad.es kulonbozo reszeken jelenik meg europaban,a vonat pontos nevet nem tudom de azt meselik hogy aki fel szall a vonatra(amit maga az ordog vezet)qz sosem szall le.
2012. jún. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Sal17 válasza:
a titanik is ilyen,lattak kikotni new yorkban...-szellem irtok 2-viccet felre teve,van egy szellem vonat romatol felfele halad.es kulonbozo reszeken jelenik meg europaban,a vonat pontos nevet nem tudom de azt meselik hogy aki fel szall a vonatra(amit maga az ordog vezet)az sosem szall le.
2012. jún. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Vizuális és hangjelenségeket is tapasztaltam. (és nem a ház recsegett miközben lehűlt éjszaka, mielőtt valaki belekötne)
2012. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sajnos az hogy hangokat hallottál és alakokat láttál, még egyáltalán nem bizonyíték. Nem kevés ember állítja ugyanezt magáról. Akár hallucinálhattál is, de az sem kizárt hogy most hazudsz. Sajnos mindenki csak mondja, de senkinek sincs elfogadható bizonyítéka. Készíts képeket, videó felvételt a tárgyak elmozdulásáról. És ha ezek nem hamisak (ennek kevés a valószínűsége) akkor lesz kézzel fogható bizonyíték ;).
2012. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hazudni nem hazudok. Így a hallucináció marad még mint "racionális" bizonyíték. A tárgyak nem mozdultak el, nem poltergeist jelenséget észleltem. A csoport akikkel kirándultam szintén észlelték a jelenséget egymástól függetlenül. Ez a vizuális jelenség volt. Nevezzük tömeges hallucinációnak. A hangokra könnyebb magyarázatot találni, mert azt itthon a házban észleltem. Talán hőtágulás, ahogy a napközben felmelegedett ház éjjel lehűlt. Bár ez télen történt, és a ház lehűlése nem ad ki perceken keresztül lépéshangokat, de akár ez is lehetett hallucináció. Igyekszem elkerülni az ilyen jelenségeket, úgyhogy nem fogok bizonyíték után futkározni. Számomra bebizonyosodott, számodra meg akkor sem bizonyosodna be ha interjút készítenék egy hatnapos hullával. Szerintem ezt a vitát le is zártuk ezzel.
2012. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Biztos ba voltak szívva. :D
2012. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az Annabelle babát sem vèletlenül tartják üveg kalitkában....
2016. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!