Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » KI látott már szellemet! Le...

Ampikahhh kérdése:

KI látott már szellemet! Le írná nekem a történetet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 07:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer a suliban maradtam haverokkal tanítás után, de délután 6 körül ők már leléptek, de én még elmentem inni.A folyosón mentem végig, ahol már levolt kapcsolva a lámpa, de még nemvolt annyira sötét,hogy ne lássak, ezért végig mentem és közben rágcsáltam valami ropogós szart, de lépés hangokat hallottam magam mögött, minthogyha jött volna valaki mögöttem, éreztem hogy valaki néz és követ, abbahagytam a rágcsálást és hallottam még a lépés hangokat 3-4mp-ig, aztán abbamaradt, megfordultam és nemvolt ott senki, ezért vissza siettem a folyosó elejére, ahol volt 1 fém oszlop, ami levolt csiszolva és annyira visszaverte a fényt, hogy gyakorlatilag tükérként magam mögé láttam, és láttam ott az oszlopon, hogy egy kb. 2m magas kapucnis árny elsuhan mögöttem, megfordultam de már nem láttam.
2012. jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!!!!!!! és még h nincsenek szellemek? ! ez hülyeség!! Igen is vannak!!!! :)
2012. jún. 19. 09:35
 3/27 anonim ***** válasza:
21%
Amíg nincs rá bizonyíték, nincsenek.
2012. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
de igen is vannak!!!!!
2012. jún. 19. 10:15
 5/27 anonim ***** válasza:
40%
Ne erősködj, nincsenek. Viszont hallucinációk, beképzelések, és rosszul értelmezett, agyilag rosszul felfogott ingerek annál inkább.
2012. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
82%

Amíg nincs rá bizonyíték, addig is lehetnek. Attól még, hogy nem találtak bizonyítékot például egy gyilkosságra, addig az attól még lehet gyilkosság!

Mindenki abban hisz, amiben akar. Én még egy szellemmel sem találkoztam, bár van teóriám a szellemekről - ami tudományos magyarázattal is szolgál.


Amúgy a többségünk keresztény, szóval: Hisztek Istenben?

2012. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Én láttam már!!! És félek is néha,mert halottam már rossz szellemekről is!!!! :) :/
2012. jún. 19. 13:30
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
Első vagyok megint, kedves kérdező szerintem feleslegesen félsz tőlük :) Ameddig féltem tőlük, addig valahogyan vonzottam őket és hát voltak furcsa dolgok, de nem kell félned tőlük, hogyha csak elhiszed a létezésüket de nem foglalkozol velük, akkor semmi okod nem lesz az aggodalomra :) Én hiszem/tudom, hogy léteznek de nem parázok miattuk, ezért nem is történik semmi paranormális dolog körülöttem, amitől félni kéne :) .
2012. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Velem se történt azóta!!! hála istenek!!! Úgy gondolod,hogy ne törődjek vele???
2012. jún. 20. 07:52
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Közlöm, hogy be van bizonyítva a szellemek és egyéb entitások létezése, csak a nagy hírű materialista nézetű tudomány nem akarja elfogadni.

Szellem történetem van pár.

Elmesélek egyet. Egyik reggel, amikor még általános iskolába jártam, indulás előtt mentem volna lekapcsolni a nappaliban a villanyt, majd amikor benéztem az ajtón a szoba közepén láttam egy fehér tej szerű anyagot a levegőben a felső részén egy arcnak mondható valami formálódott ki. A dohányzó asztalt nézte. Én picit meglepődtem, majd csodálkoztam hogy eddig amit csak éreztem, most már látom is. Gyorsan elvettem a fejem, majd vissza néztem de már nem volt ott senki, lekapcsoltam a villanyt és mentem suliba.

A második történetem. Egyik reggel amikor már közép iskolába jártam, reggel 5 órakor már senki nem volt itthon. Én kimentem a mosdóba, épp a dolgom végzem amikor azt hallom hogy valaki sétál a nappali ajtajában. (nálunk ha valaki bemegy a nappali egy durván 1-1,5 m hosszan a parketta recseg, ropog). Ezen az 1-1,5 m távolságon valaki oda-vissza jár. Mindenhol égett a villany. A nappaliban a folyosón a konyhában, így az a tér meg volt világítva. Én a mosdóból kijövök, fülelek mi ez a zaj, kinézek az elő szobából és látom hogy senki sem sétál ott de mégis járkálást hallok. Megrémültem, újra kinéztem, megint senki de sétál ott valami. Hirtelen üvöltöttem egy nagyot a hang lépésekben volt és hirtelen megszakadt.

Elnézést a sok szövegért:D. De az a tény állás, hogy nincsen szellem már engem bosszant. Igenis van attól függetlenül, hogy nem mindenkivel történt meg eset és nem mindenki képes érzékelni őket.

2012. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!