Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi az ami 3 napja, ejjel a...

Mi az ami 3 napja, ejjel a nevemen szolitott, s a tegnap egy erthetetlen mondatot? Aki b@szogatni akar, az ne irjon

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 22:30
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Azutan tobbe nem tudok elaludni! felek h megint igy kelek
2012. aug. 10. 08:53
 22/32 anonim ***** válasza:
77%
Ó, egyszer én is beparáztam egy ilyenen. Este tévéztem, elaludtam a film alatt, arra keltem, hogy furcsa hangok hallatszanak be a szobámba. Körülnéztem alaposan honnan jön, mikor észrevettem, hogy nyitva maradt az ablak. Kinéztem és láttam, hogy 2 cigány beszélget az utcasarkon. Ez az én példám volt. Az, hogy hangok jönnek lehet másik házból, ami behallatszik, másik szobából, kintről. Biztos nem szellem meg démon, vagy figyelő, vagy mi a nyavalya. Ha valami hangot hall valaki, miért kell rögtön erre fogni? 1000 és 1000 másik oka lehet. Jó példák amiket írtam, a te esetedre. Ha recseg valami, az is lehet a padló, meg a tévé. Először racionális magyarázatot kell keresni a történtekre, és kész.
2012. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
A recsegést azért írtam, mert sokak ezért futnak rögtön ide.
2012. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
apud részegen!
2012. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
Figyi! nem a tudom hogy démon e vagy mi. három szoba van. egyik az enyém másik szüleimé és egy harmadik amit nem használunk. az én szobámba nem tudok aludni mert hangokat hallok , úgy érzem valaki figyel. dédim eljött szentelt vizet tett a sarkokba de még mindig hallom. átmentem a másik szobába aludni. ott nincs ilyen problémám. nyugodtan alszok. múlthéten megpróbáltam megint ott aludni de megint hallottam. akkor ez miért van???,
2012. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Mar irtam h hallottam a hang forrasat. Recseg a padlo magatol? s a tv.? megprobaltam racionalis valaszt keresni. Minenki azt irja hogy a szomszedok, vagy a szuleim stb... Azt az ember megis hallja h a szomszedok dumalnak-e vagy valamelyik csaladtag szolit! Irtam hogy AZ AGYAM (nem a szerv, a butor) LABANAL VOLT. Melyik nem erti? Ilyen nehez felfogni?
2012. aug. 10. 14:08
 27/32 anonim ***** válasza:
Amúgy én akkor éreztem ilyesmit amikor még tartott a füves korszakom (már nagyon régen). Te hogy állsz ezzel?
2012. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Nekem kb. 5-6 eve, s akkor sem volt tul gyakori. Ez egyaltalan nem jatszik kozze, nem foglalkozok ilyesmivel
2012. aug. 10. 16:25
 29/32 anonim ***** válasza:

25ös neked is ugyanazt mondanám, mit a kérdezőnek.

Tóth Jakab, démonológus

2012. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! kulo n koszonet Jaewy-nek es Toth Jakabnak!
2012. aug. 10. 19:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!