Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi az ami 3 napja, ejjel a...

Mi az ami 3 napja, ejjel a nevemen szolitott, s a tegnap egy erthetetlen mondatot? Aki b@szogatni akar, az ne irjon

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 22:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
Az első válaszoló véleményén vagyok. Elolvastam azt a blogot, és abból amit leírtál arra következtetek hogy a figyelő volt. De azokkal is egyet értek akik szerint szellem vagy démon.
2012. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Jaewy ***** válasza:

Azért nehéz, mert szarul csinálod ;) A legjobb szituáció : Te és életed szerelme, egy gyönyörű sík, zöld, gyepes helyen, kék ég. Rajtatok kívül ne legyen semmi más csak énekes madarak. Minél magasabb, megközelíthetetlen helyszín legyen (fogd a kezét, csókold meg)


Amúgy nem értelek :) ide ilyen teknikákra az égvilágon semmi szükség. Leírtam érthetően mivel van dolgod, de ha nem írsz üzenetet nem tudok segíteni, sőt gyanút kell fognom !


Üdv. Jaewy

2012. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Milyen uzenetet?! Hat irtam. Koszi a tippet, kiprobalom, de remelem nem lesz alkalom ra. Udv
2012. aug. 9. 23:38
 14/32 Serenity-cica válasza:
nos, ha szorakozol, akkor menj a p... ha nem, akkor nem kotekedni akarok, de gondolkozz el! belulrol hallod a hangot? ha igen, akkor skizofenia. ha kivulrol, akkor felejtsd el! ne foglalkozz vele, mert belebolondulsz. nekem is volt hasonlo. 3-an voltunk es senki nem hitte el, hogy mit lattunk-hallottunk. de mindharman nem kepzelodhettunk. akkoriban annyira feltem, hogy megfogadtam, hogy nem foglalkozok vele. eltelt egy kis idobe, de mar velem nem tortennek ilyesmik. szoval felejtsd el! jo nem lehet!
2012. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
A hangot nem belulrol hallom. Van forrasa, s tenyleg az agyam (a bu tor, nem a szerv) labatol jon, de nem a figyelo mert nem latom. Nehez nem nemodafigyelni ra. Meg voltak esemenyek, csak nem akarom leirni
2012. aug. 9. 23:56
 16/32 Serenity-cica válasza:
szoritsd ossze a szemed, fogd be a fuled es mondogasd magadban, hogy nem latom, nem hallom. elobb-utobb elmulik...
2012. aug. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
nem halt meg mostanában szeretted? vagy nincs olyan elhunytad akihez nagyon ragaszkodtál ? mert lehet hogy nem tudtad még feldolgozni teljesen hogy elveszítetted és ezért érzed úgy hogy valaki figyel.. egyébként én nekem is volt már ilyen de később kiderült hogy a betegségemre szedett gyógyszertől hallucináltam.. nem kell azonnal démonokra gondolni
2012. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Nagymamam 6 eve. De feldolgoztam, tudom, ez az elet rendje. Vagy az is lehet hogy valamit tudatni akar velem, s ezert van itt. De ne ijesztgessen!
2012. aug. 10. 00:20
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Hívd a szellem irtókat. XD (bocs ezt muszáj volt elsütnöm)
2012. aug. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
"Minden ejjel ara ebredek hogy valaki nez, felkelek, de nem latok semmit." Érdekes.... az előbb mikor szóvátettem, hogy élsz, elkezdtél mentegetőzni, hogy dehát te nem is tudsz aludni. Hagyjátok már abba ezt a hülyeséget!
2012. aug. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!