Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek azok a...

Szerintetek léteznek azok a bizonyos fekete szemű emberek/lények?

Figyelt kérdés

Múltkor olvastam pár oldalon, hogy többen láttak olyan embereket, akiknek teljesen fekete volt a szemük, semmi fehér rész. Nem kontaktlencse volt. Állítólag ha meglátjuk őket szörnyű érzésünk lesz, és mindig be akarnak jutni a személyes szféránkba. Mármint a házunkba, kocsinkba stb. Kérik, hogy engedjék be őket de engedély nélkül nem léphetnek be. Ilyeneket olvastam, és voltak tapasztalatok is.

Szerintetek léteznek? Láttam néhány képet róluk, ami persze nem valódi csak olyan "valahogy így nézhetnek ki" képek, de kirázott tőle a hideg.



2012. aug. 13. 15:53
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
Az annunakiknak, lehet, hogy olyan technologiával rendelkeznek, amivel kevésbé tünnek fel! Vagy a ráksaszák voltak, kitugja. :)
2012. szept. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim válasza:
Mi van, ha démonok??? Csak láttátok már az Odaátot, amiben a démoni megszállás alatt lévő emberkék szeme többnyire fekete! :)
2012. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:
Nem láttam azt a filmet XD Hát nem tudom..sok lehetőség van
2012. okt. 20. 19:43
 34/58 anonim válasza:
Nekem is full fekete a szemem és nem tudom mitől van de nem vagyok természetfeletti! :D
2012. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
9 22 es valszolo!! en is mar egy ideje azon toprengek h mi lesz ha valaki esetleg beengedi oket!! ez elegge erdekel!
2012. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom (öhm, a mesét...), hogy ezek a lények maguk a megtestesült gonosz, ezért is van nekik abszolút negatív kisugárzásuk. Ha beengeded, azzal gyakorlatilag az életed adod neki. Ő bemegy, szépen lekaszabol és továbbáll. Amúgy érdekes, mert ezekben a természetfeletti történetekre általában vonatkozik a "Ne engedd be!" szabály. A vámpírok is csak akkor léphetnek be hozzád (és csapolhatják meg a nyakad xd), ha te beengeded. Ugyanez szellemidézésnél, stb.. Ha beengeded, azzal megadod neki a lehetőséget, hogy hát... éljen vele (a lehetőséggel, ami fájni fog neked). :P
2012. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 Shadow T ***** válasza:
Kérdező még nagyon zöldfülű vagy egyb engem is érdekelne az hogy mi lessz ha beengeded őket maj küldjetek linket mondjuk jó lenne ha egy ilyen be akarna jönni kiváncsi lennék a viselkedésére
2013. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok.


a megtestesült gonosz a Sátán és senki más


a szürkéknek és rokonaik(zöldek,lilák stb) észrevehetően fekete szemük van


mindent a reptoiddal kevernek nem lehet valami, más is?


a Ju-on ban is feketeszemüek vannak, de az Átokban nem lehet hogy a rendes Juon szellemet a szürkék elrabolták kísérleteztek vele (esetleg szürke szemgolyót ültettek be az ember szemgolyó helyére)


lehetnek ilyen démonfajták is.


ennyit tudok

2013. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
a rake egy éjszakai teremtmény mint ezek, meg slenderman, írd be képkeresőbe, olvasni még nem olvastam róluk
2013. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%
Hű baromira érdekel hogy mi lenne ha beengednék őket lehet hogy csak emberek de az is lehet hogy valami más és mi lenne ha megkérdeznénk őket talán válaszolnak valami értelmeset meg megkérdezni miért fekete a szemük és hogy miért ilyen negatív a kisugárzásuk én ezt úgy megkérdezném !!!!!!!!!!!!
2013. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!