Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek azok a...

Szerintetek léteznek azok a bizonyos fekete szemű emberek/lények?

Figyelt kérdés

Múltkor olvastam pár oldalon, hogy többen láttak olyan embereket, akiknek teljesen fekete volt a szemük, semmi fehér rész. Nem kontaktlencse volt. Állítólag ha meglátjuk őket szörnyű érzésünk lesz, és mindig be akarnak jutni a személyes szféránkba. Mármint a házunkba, kocsinkba stb. Kérik, hogy engedjék be őket de engedély nélkül nem léphetnek be. Ilyeneket olvastam, és voltak tapasztalatok is.

Szerintetek léteznek? Láttam néhány képet róluk, ami persze nem valódi csak olyan "valahogy így nézhetnek ki" képek, de kirázott tőle a hideg.



2012. aug. 13. 15:53
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
Ja és talán !
2013. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondat a válasz


:)

2013. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:

Húúha, sok érdekes dolgot írtatok :D Hát én tényleg nem tudom mi lehet ez, honnan jön az alapja, ezért kérdeztem meg, hogy ti mit gondoltok...

40. válaszoló: én is gondoltam erre, hogy ha megkérdeznénk "tőlük", hogy miért ilyenek, akkor mit mondanának...de állítólag annyira leblokkolsz a látványán, hogy nem tudsz megszólalni.

2013. ápr. 4. 14:04
 44/58 anonim ***** válasza:
Ez igaz lehet de örülök hogy másokat is érdekel :)
2013. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
Üdv,én voltam,aki azt írta,hogy talán "annunakik", de kiderítettem,hogy mégsem,mert a szűrkéknek olyan nagy a szemük,és látványosan fekete,ők képesek csak lebénítani ,ha rájuk nézel. De vannak olyanok is,kiknek pozitív a kisugárzásuk,de azok viszont néha világítanak,úgy értve,az egész testük! De ők más dimenzióból származnak,ugyan azon ,a síkon mozogva,mint mi,de másik rezgés szinten!
2013. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
-Elméletben... vannak erre utaló jelek...
2013. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :D Annyi eshetőséget olvastam, hogy már nem igazán hiszek benne. De ki tudja :D Amíg nem találkozok egy ilyen lénnyel, nincs gáz
2013. ápr. 16. 08:50
 48/58 anonim válasza:

Igen léteznek (idézem): "A fekete szemű gyerekek:


Az első beszámolók nagyjából 15 éve láttak napvilágot a fekete szemű gyerekekről. A nemzetközi észlelések csak BEK-ként (Black Eyed Kids) nevezik ezeket az eseteket. Mi is olyan különleges ezekben a történetekben? Első hallásra talán semmi, hiszen fekete szemű gyerekekkel és felnőttekkel szinte naponta van lehetőségünk találkozni.


A cikk szereplői azért ütnek el az „átlagtól”, mert a szemfehérje (sclera) teljes mértékben hiányzik náluk, azaz a szem teljes egészében fekete. Ezt az elváltozást a szem betegsége is okozhatja, ilyen például a Nevus of Ota (Oculomucodermal melanocytosis). Ez a betegség a szem fehérjét is megtámadja, emiatt a sclera-ban sötét folt jelenik meg. A szemtanuk általában csak teljesen fekete szemekről beszélnek, a beszámolók nem térnek ki részletesen a szem fekete színének mértékére. Ha a feketeszemű gyerekek – vagy felnőttek – ebben a betegségben szenvednek, még akkor sincs megmagyarázva különös viselkedésük oka. Arckifejezésük többnyire, merev és érzelemmentes, csak úgy, mint a beszédük, ami szintén mentes az érzelmektől, egyes esetekben már szinte gépiesnek tűnik. A leírások alapján ruházatuk ósdi és elhasználódottnak tűnik, néhány esetben kifejezetten régies vagy éppen divatos. Könnyen el tudnak vegyülni kifejezéstelen arcuk ellenére is, mivel az emberek a mai rohanó világban hajlamosak „drogosnak” titulálni az efféle látványt. Az egyetlen buktatópontjuk, tehát a szemük. Nem egy szemtanú csak mindössze néhány mondat váltása után lett figyelmes a szokatlan szemekre. Általában egyedül vagy 2-3 társukkal figyelték meg őket a legkülönbözőbb helyeken. A beszámolók nagy része az USA-ból származik, de megfigyelték már őket Ausztráliában is. Van még egy egyezőség, amit szinte mindegyik beszámolóban szerepel: a szokatlanul erős félelem és veszély érzet. Akik velük találkoztak, hirtelen rájuk törő félelemről panaszkodtak, ördögi aurát éreztek a gyerekek körül és minél hamarabb szerettek volna tőlük minél messzebbre kerülni. Többnyire engedélyt kérnek arra, hogy otthonunkba beléphessenek vagy autónkba beülhessenek. Valamiért szeretnének a legfurcsább ürügyekkel a személyes szféránk közelébe férkőzni. Próbálnak meggyőzni bennünket, hogy nem jelentenek ránk veszélyt és, hogy bízzunk bennük."

2013. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim válasza:
Naná, hogy az USA-ban látták őket. Hol máshol??? Ott aztán bármi megtörténhet. Kenyába biztos nem mennek rémítgetni ezek a fekete szeműek.(Vagy talán ott kevesebb a pihentagyú?)
2013. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:
Hát, én nem is tudom :D
2013. jún. 30. 19:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!