Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek azok a...

Szerintetek léteznek azok a bizonyos fekete szemű emberek/lények?

Figyelt kérdés

Múltkor olvastam pár oldalon, hogy többen láttak olyan embereket, akiknek teljesen fekete volt a szemük, semmi fehér rész. Nem kontaktlencse volt. Állítólag ha meglátjuk őket szörnyű érzésünk lesz, és mindig be akarnak jutni a személyes szféránkba. Mármint a házunkba, kocsinkba stb. Kérik, hogy engedjék be őket de engedély nélkül nem léphetnek be. Ilyeneket olvastam, és voltak tapasztalatok is.

Szerintetek léteznek? Láttam néhány képet róluk, ami persze nem valódi csak olyan "valahogy így nézhetnek ki" képek, de kirázott tőle a hideg.



2012. aug. 13. 15:53
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
szerintem léátezik ők egy idegen fajnak a zok a gfajtáji akik körül nézni jöteek ide a földre
2012. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
Létezik olyan ember akinek a szem fehérje fekete, hiszem ma már azt is lehet tetoválni :)
2012. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de HA léteznek a fekete szemű lények, akkor azok nem tetováltak, mert már elmondtam a viselkedésüket, és azok nem emberek ha léteznek egyáltalán.
2012. aug. 16. 22:17
 24/58 anonim válasza:
Tegnap olvastam ezekről a fekete szeműekről. Arról írtak, hogy mindenhova bekéretzkedne, de sehova nem engedték be őket. Én arra lennék kíváncsi mi van akkor ha beengedik őket? Amelyik telefonálni akar, az "kitelefonálja" a vagyonából az illetőt, amelyik meg vizet kér, az meg kiissza a csapot, vagy mi? Vagy elrabolják az illető agyát? Erről sehol nem írtak.
2012. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:
Pont ez az! Senki se tudja mi történik azzal aki beengedi őket. Lehet, hogy még nem engedte be őket senki,. De szerintem ha beengedik akkor onnantól fogva be tud menni a lény bárhova a házban, és az őrületbe kergeti az illetőt...
2012. aug. 17. 12:57
 26/58 anonim ***** válasza:
2012. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
Valaki lefordítaná a 21es választ magyarra? Köszi előre is :D
2012. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:

"szerintem léátezik ők egy idegen fajnak a zok a gfajtáji akik körül nézni jöteek ide a földre"


Szerintem léteznek,ők egy idegen fajnak azok a fajtái,akik körülnézni jöttek a Földre.

Tessék,előző,lefordítottam.xD

2012. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
Köszönöm :D
2012. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:
mivan? XD milyen rake?
2012. aug. 26. 18:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!