Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek azok a...

Szerintetek léteznek azok a bizonyos fekete szemű emberek/lények?

Figyelt kérdés

Múltkor olvastam pár oldalon, hogy többen láttak olyan embereket, akiknek teljesen fekete volt a szemük, semmi fehér rész. Nem kontaktlencse volt. Állítólag ha meglátjuk őket szörnyű érzésünk lesz, és mindig be akarnak jutni a személyes szféránkba. Mármint a házunkba, kocsinkba stb. Kérik, hogy engedjék be őket de engedély nélkül nem léphetnek be. Ilyeneket olvastam, és voltak tapasztalatok is.

Szerintetek léteznek? Láttam néhány képet róluk, ami persze nem valódi csak olyan "valahogy így nézhetnek ki" képek, de kirázott tőle a hideg.



2012. aug. 13. 15:53
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim válasza:

igen léteznek

vagy elhiszed vagy nem

nagyon leszarom

én élöbe találkoztam egyel

na peace

2014. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim válasza:
szerintem nem léteznek vagy ha igen akór ugyanolyanók mint mi
2015. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim válasza:
ez olyan mint a szellemek vagy igaz vagy nem vagy épen az ördög én nem mondom hogy nem igaz de ere mondják hiszem ha látóm
2015. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim válasza:
Igen léteznek..de semmi természetfeletti dolod, hanem egy betegség..olyan, hogy egy génhiba miatt nem rendesen képződik a szemük, és nem az egész, csak mivel fekete egy része, és így árnyék képződik a szemüregben,ezért látjuk full feketének. Azért ilyenek, mert mivel génhiba,nem úgy viselkednek teljesen, mint egy normális ember, rossz érzet meg azért van,meet ha valamitől félsz(és igen, elég ilyesztően néznek ki) akkor rossz érzés fog el.
2016. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim válasza:
Ott a szemtetkó...
2017. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Szia. Igen, léteznek. Épp Varsóban ültünk egy parkban, amikor egy teljesen fekete szemü ember jött oda hozzánk. A ruházata kopott volt, azt mondta, hajléktalan. A barátom is és én is észrevettem, hogy teljesen fekete volt a szeme... Mindketten láttuk, úgyhogy biztosan nem képzelődtünk.

Én egyébként nem éreztem félelmet körülötte, teljesen természetesen viselkedett.

2017. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
2 kérdés van velük kapcsolatban egész gyk-n a többi rejtélyes módon eltűnik vagy letiltják, van még kérdés?
2018. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

2-D a Gorillazból


...

2018. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!