Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi a franc lehetett?

Ez mi a franc lehetett?

Figyelt kérdés

Ma reggel keltem fel és amikor kinyitottam a szemem,az ajtónál láttam valamit elsurranni.Gondoltam biztos csak azért van mert képzelődöm,de utána az ajtónál volt egy nyaklánc leejtve!Gondoltam hogy valaki a házban(kollégium)szórakozik velem,de utána eszembe jutott hogy tegnap elmentek koncertre én meg azért nem mert rosszul éreztem magam.Amikor megnéztem a nyakláncot valami fura betűféleségeket vettem észre rajta valami ilyesmi: [link]

Kb egy órája hazajöttek,vártam neme kérdezgetnek hogy volt e valami fura,(aki ilyet csinál utána kérdez hogy észrevették e)de semmi!Én végül kérdeztem és azt mondták hogy tegnap még mielőtt elmentek volna kicsit ittak és azzal a szellem idézős táblával(nem tudom a nevét)baromkodtak!Persze jót röhögtek ők is de amikor megmutattam a nyakláncot,akkor meg biztos vettem!Igaz hogy kora reggel ilyen boltok sehol nincsenek nyitva!Szerintetek mi az amit láttam és mik ezek az írások?



2012. aug. 24. 11:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Telefonnal fényképezd le!
2012. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, én voltam az. Csak kávét akartam lopni és közben úgy megijedtem, amikor pukiztál, hogy elszaladtam és leesett a nyakláncom.


Enkil voltam sziasztok

2012. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fotózd le! Eltört a fényképező? Kérd el valaki másét! Nekik nincs? Akkor telefon. Ja, hogy le van merülve? Töltsd fel! Nincs töltő? Kérj mástól is telefont vagy töltőt! Ja, hogy elvesztették? Videózd le!!! Ha ezek kölül egyiket sem teszed meg, akkor csak szórakozol és kegyetlenül bénán hazudsz! De egyébként (csak hogy válaszoljak is) valaki szórakozik veled. Vagy valami.
2012. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nos 100%-ig biztos vagyok,hogy nem mondasz igazat de az írás ó görög és egyfajta rituálét jelent
2012. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 homo ludensz ***** válasza:
A barátaid QUIJA-TÁBLÁVAL ökörködtek ha jól gondolom. A nyaklánc meg ha valóságos akkor jó nagy ívben dobd el valami elhagyatott helyen.
2012. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem küldj egy fotót, vagy tutura biztosak lehetünk abban, hogy hazudsz!
2012. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!