Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek Létezik olyan,...

Szerintetek Létezik olyan, hogy kopogó szellem?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy hozzámtapadt egy szellem. Pár éve kezdődött. Olyan furcsa érzés volt, (meg az is), mintha valaki figyelne. A bútorok a szobámba recsegnek-ropognak főleg éjszaka. régen eléggé féltem,de mára már megszoktam. És ebben biztos vagyok hogy egy szellem, vagy valami lény az.esetleg valaki érzett már úgy, mint én? Várom a válaszokat és a véleményeket. kérem, hogy aki csak gúnyolódni tud ne írjon!

2012. aug. 26. 12:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Tudom mit jelent a poltergeist szó...


Oké. Tegyük fel, hogy hiszek a létezésébe.

Különös kopogások, reccsenések és csattanások. Eltűnő, majd a legvalószínűtlenebb helyről előkerülő tárgyak. Aligha hinnénk, de ezek a fenti történések lehetnek poltergeist-jelenség első, kezdeti tünetei is. Ezután pedig ami következik: iszonyú felfordulás, tárgyak repkedése, zűrzavar. Ezek után a jelek eltűnnek, minden furcsa dolog megszűnik. Mintha nem is lett volna.


Te azt írtad, recseg a padló, meg a tévé főleg éjjel. Hőingadozás. Nappal a tévét nézed, ezért felmelegszik, majd éjjel, egész éjjel kikapcsolva van, kihűl, ezért recseg. Ez mindenhol így van. Ez nem szellem!

2012. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:

Nem gúnyolódás, a tényeket írom ide:


A poltergeist- jelenség egy női ikerpár "találmánya". Két lánytestvér szórakozásból kitalálta, hogy a lábujjaik ízületeit ropogtatva ijesztgetik családjukat, mondván, hogy kopogószellemmel állnak kapcsolatban. Legnagyobb meglepetésükre bejött a trükk, majd egyre szélesebb körben terjedt a hírük. Idővel rájöttek, hogy ezzel a mutatvánnyal pénzt is lehet keresni, végül egész életükben ebből éltek. Hosszú életkort értek meg. Amikor már csak egyikük volt életben, a halálos ágyán bevallotta a valóságot.

De hiába, a legenda tartja magát azóta is.

Az erről szóló dokumentumfilmet a NatGeo csatornán láttam, a testvérpár neve és hogy mikor éltek, már nem jut eszembe.

2012. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
köszi. Lehet h igazad van és mégsem szellem. De a 15 másodpercenkénti recsegés már túlzás. Meg a csattanásokat sem tudom mivel magyarázni. Egyébként meg nem azt írtam h a tv vagy a padló recseg, hanem a bútorok (tárgyak lebegéséről és zűrzavarról szó sincs ez igaz) de lehet h nem gonosz
2012. aug. 26. 13:15
 14/28 A kérdező kommentje:
de én egyedül lakok a szobámban és én nem recsegtetem a lábujjamat abban biztos lehetsz. egyébként meg nehéz elhinni h valaki abból éljen h recsegteti a lábujját.
2012. aug. 26. 13:23
 15/28 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik a poltergeist, a leghíresebb ilyen eset a Rosenheim-i, amit Max Planck intézet két tudósa is megfigyelt.

[link]

(Tudom a wiki nem túl hiteles, de bárki utánna nézhet más forrásból is)


Azonban a te esetedben, kérdező szinte biztos, hogy nem erről van szó. Vagy ha még is az lenne, akkor sem feltétlenül szellem áll a hátterében. Lehet valami ritka, ismeretlen természeti jelenség is, de most tuti, hogy csak hőtágulásról van szó.

2012. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ha kopogó szellem lenne nem recsegne a bútor!Hanem kopogna!Szerintem téged csak molesztál!
2012. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik rendes választ adtak. némelyeket azért nem tudok megérteni, akik rögtön ráírják h "hülye vagy szellemek nem léteznek". miért? Aki nem a pokolba vagy a mennybe jut, mi van az ő helyzetével? Ti nem féltek az elmúlástól?
2012. aug. 26. 13:36
 18/28 anonim ***** válasza:
Olyan hogy lélek nincs!Az agy szabályoz mindent!A személyiséget,tudat,érzelem stb... Halálunk után eltemetnek és tápérték leszel!A lebomlott test táplálja a földet.Istenes cuccokat szerinted miért csak a zsidóknál volt?Az embernek mindig kellett egy felsőbbrendűség,akibe lehet kapaszkodni hogyha valami gond van!
2012. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

1.locsolj körbe a lakást szenteltvízzel és dobj bele egy égö gyufát.

Kérdésedre válaszolva: igen, valószínűleg tényleg kísértettel van dolgod. viszont elég nehéz elképzelni hogy hozzád tapadt egy szellem:D szóval ne csodálkozz ha gúnyolódnak, MA SEM Bizonyított tény hogy szellemek léteznek:P.

2012. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy nem bizonyítottak, de ha az lenne a akkor is félelemtől azt mondanák az emberek h nem létezik (többsége)Egyébként meg hogy fogalmazzak másképpen h "rámtapadt" hogyha egyszer vagy már vagy 2 és fél éve..Egyébként meg nem csodálkozok h gúnyolnak, hiszen ez mindenki véleményét el kell fogadni.De volt azért hasznos hozzászólás is. Amúgy meg tényleg, aki csak gúnyolódik miért az ezotérián belül ír kommenteket? Ha nem tetszik neki keresgéljen máshol!
2012. aug. 26. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!