Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek Létezik olyan,...

Szerintetek Létezik olyan, hogy kopogó szellem?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy hozzámtapadt egy szellem. Pár éve kezdődött. Olyan furcsa érzés volt, (meg az is), mintha valaki figyelne. A bútorok a szobámba recsegnek-ropognak főleg éjszaka. régen eléggé féltem,de mára már megszoktam. És ebben biztos vagyok hogy egy szellem, vagy valami lény az.esetleg valaki érzett már úgy, mint én? Várom a válaszokat és a véleményeket. kérem, hogy aki csak gúnyolódni tud ne írjon!

2012. aug. 26. 12:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Az a baj az Ezotéria rovattal, hogy az emberek mindenbe belemagyarázzák, hogy szellem, démon, ufó, meg egyéb szar, anélkül, hogy tudnák mi micsoda, ráadásul a racionális magyarázatot sem képesek elfogadni. Elhisznek minden olyan képet, ami photoshop, és nem időigényes összehozni. Minden fake videót bekajálnak, aztán pattognak nekünk, miért nem hisszük, hogy ez földönkívüli, meg szellem, mer az, csak az lehet, semmi más... van akinek egyszer megreccsen a tévéje, aztán zseblámpával virraszt egész éjjel, mert be van szarva a szellemtől, meg a kísértettől... na, ezt unom. És azért szkeptikusként -akit mindig lepontoznak, ez a sorsunk- eljutottam a kategória 2. helyéig a toplistán :D
2012. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

12- es vagyok.


Szóval. Nem azt írtam, hogy mindenki a lábujj- ízületeit recsegteti, aki kopogószellemet vél hallani, hanem hogy annak a testvérpárnak a konkrét esete után terjedt el a kopogószellem- észlelés. Vagyis, hogy a megmagyarázhatatlannak hitt zörejekre ráhúzták ezt a magyarázatot.


Bármilyen meglepő, de akkoriban az ilyen trükközésből fényesen meg lehetett élni. Nem voltak szkeptikusok, nem nagyon létezett más magyarázat, hát elhitték. Ugye borzongani és rémüldözni mindenki szeret, hát tódulták rá az emberek, és szívesen fizettek, csak hogy a két nővér "kapcsolatba lépjen" elhunyt szeretteikkel.


Szerintem a hőtágulás jelensége kielégítő magyarázat a bútorok recsegésére. Például a mi szobánkban mindig az az asztal recseg, amin a TV áll. Régi fajta készülék, jelentős hőt fejleszt és ad le az asztalnak. Kikapcsolás után kis idővel szokott nagyokat reccsenni.


Nem meggyőzni akarlak, csak megmutatni, hogy létezik más alternatíva is.

2012. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

de én nem magyarázom bele h szellem. De tökre mindegy...


Mellesleg egyesek tényleg ufókról vagy boszorkányokról kérdezősködnek, amik egyébként szerintem úgymond sokkal "tabubbak", mint a szellemes témák.

2012. aug. 26. 22:35
 24/28 anonim ***** válasza:
utoljára ilyenről a Heroes V-ben hallottam O.O
2012. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 gréta9812 válasza:
A poltergeist-tel vigyázz mert agresszív is tud lenni ;)
2012. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Ezt sokat hallottam már, de nem tom az-e. az is lehet h nem gonosz
2012. aug. 27. 20:04
 27/28 A kérdező kommentje:
Amúgy hogy vigyázzak vele? quia-val nem akarom elküldeni mert nem szeretnék mégegyet
2012. aug. 27. 20:12
 28/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,szerintem létezik,de nálad nem biztos,hogy az van...

Én is szoktam úgy érzeni,hogy valaki figyel,de lehet,hogy érzékeny vagy a horror filmekre.

(Ha nézel egyáltalán).

A bútorok bármitől recseghetnek:Kopogóbogár,túl régi a bútor,és még több okból is.

Nem kell egyből szellemre gondolni,én azt mondom.

2014. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!