Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem idézés otthon lehetséges?

Szellem idézés otthon lehetséges?

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki segíteni szeretném a barátnőm szellemét meg idézni és érdekelne mit és hogyan kell tennem/nünk az elő készületek és az egész folyamat sikeres legyen?

2012. szept. 11. 01:11
1 2 3
 21/24 Phantunnel ***** válasza:
0%
Nagyon egyszerű a válasz: Mikor egy ember meghal, megszűnik létezni minden formában. Persze nem jelenti azt, hogy már nem fog többet élni. Isten dönt arról hogy mi lesz a sorsa. Ha úgy dönt hogy élhet még, akkor újra életre tudja kelteni akár több 1000 év múlva is, hiszen újra tudja teremtetni a testét és hogy ne más ember legyen, visszatudja helyezni a tudatát az emlékeivel együtt. Felesleges őt megidézni, mivel nem létezik, így max egy démont tudunk magunkhoz csalogatni, aki képes őt 100%-osan eljátszani. Végezetül a legfontosabb, honnan tudom ennyire biztosan ezeket a dolgokat? Jézus mellett megfeszített latornak a következőt mondta: „És mondta neki: Bizony mondom neked ma, velem leszel a paradicsomban”.Luk. 23,43 - tehát Jézus ígéretet tett neki, hogy vele lesz a paradicsomba(azt nem mondta mikor, de majd együtt leszenek a paradicsomban egyszer) Sajnos félre fordítják és akkor így hangzik: „Bizony mondom néked ma, velem leszel a paradicsomban” Miért helytelen a második? Mert Jézus ott azt mondta volna, hogy vele lesz a paradicsomban még aznap. Viszont,feltámadása után ezt mondta Máriának: „nem mentem még fel az én Atyámhoz” (Jn. 20,17), HOPPÁ! Kiderült tehát, hogy Jézus 3 napig abszolút nem létezett sőt még a lator is ezt mondta: „Uram, emlékezzél meg én rólam, mikor eljösz a te országodban!” (Lk. 23,42) Tehát nincs lélekvándorlás, halál után nem él tovább a szellem, de van Remény a feltámadásra!
2017. jún. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Kedves utolsó!akkor ha abszolut nem létezett akkor hogy üzent??
2017. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Aztak**rva utolsó elötti tudom régi írás de most találtam és..... Persze feltámadsz és emlékezni fogsz mindenre, meg jaj létezik Isten, de szellemek nem. Miért van az, hogy több bizonyíték van szellemek létezésére, mint Istenére? Igazából utóbbira nincs is bizonyíték. És ha tételezzük fel feltámadsz, akkor miért nincs még olyan ember aki emlékezne az előző életére, tudására stb, ennyi erővel miért kell megtanulnia beszélni, mikor már előző életében megtanult? Meg tök jók ezek a Bibliai írások, tényleg k**rva jó, hogy egy mese könyvből idézel, miért nem idézel a Grimm mesékből is pls?
2018. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szerintem meg ki mibe hisz.. Egyik sincs bizonyítva akkor miért baj ha reménykedünk?? Személy szerint én is készülök egy idézésre és hiszem, hogy a köztünk lévő kapcsolat nagyobb minthogy egy démon vagy mit tudom én mi közénkálljon.. Ha tényleg észreveszel rossz dolgokat (folyton leesik valami vagy esetleg a testeden szorongatás nyomai tudod tipik filmbe illő sztorik) akkor kezdj el aggódni.. én max akkor kérnék komolyabb segítséget..
2019. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!