Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem idézés otthon lehetséges?

Szellem idézés otthon lehetséges?

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki segíteni szeretném a barátnőm szellemét meg idézni és érdekelne mit és hogyan kell tennem/nünk az elő készületek és az egész folyamat sikeres legyen?

2012. szept. 11. 01:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
egyértelmű jelet kaptam velem van fényőrként és vigyázz rám a egy nagyon közeli hozzátartozójával beszéltem és kirázott a hideg majd ahol a képe, és 2 gyertya van a nagyobbik gyertya először hatalmas lánggal éget majd fél perc se kellet, és mintha egy kéz lenyomta volna a kanócot olyan hirtelen hajolt bele a viaszba és aludt el a hideg kirázott, és azt is akivel beszéltem szóval velem van, ezt egy nagyon erős médium ismerősöm is meg erősítette :)
2012. szept. 12. 23:50
 12/24 anonim ***** válasza:
Istenem de sajnallak, de az tok jo. Igy szerintem elmondhatnad amit akarsz csak ugy a levegobe vagy a kepnek, hogu ezt akartam elmondani meg azt, es ha hallod amit mondok oltsd el a gyertyat vagy valami ilyesmi. Nem ertek hozza, viszont ezzel probalkoznek. Nekem is johet a privat! :)
2012. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Valaki tudna mondani egy hivatásos médiumot aki tényleg jó mert nagyon szeretnék el menni 1 hez
2012. szept. 16. 18:15
 14/24 anonim ***** válasza:
61%
Ha tényleg elmész egyhez akkor vigyél magaddal egy csomó pénzt. Mert a médiumok szerint ingyen még a szellemek sem fognak előjönni. És amúgy meg új kocsira gyűjtenek...
2012. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
16%
Először is őszinte részvétem a barátnőd elvesztése miat. És most pedig a lényegre térek rá. Nem tudom miért nem lehet megérteni azt,hogy szellemek nincsenek. Mikor meghal az ember akkor teljesen elszakat a fizikai világtól. A teste a földbe kerűl a lelke meg egyesek szerint a Teremtőhöz,mások szerint a jó vagy a rossz helyre,mások szerint meg megszűnik létezni teljes egészében. De ez egy más téma úgyhogy inkább folytatnám a te eseteddel. Mindazt amit te érzékelsz az nem a barátnőd szelleme hanem legfeljebb egy démon. Ök azok akik (beöltöznek) meghalt emberek "szellemébe" és kisértenek vagy pont forditva,úgy alakitják az egészet,hogy minél hihetőbb legyen az alakításuk. Ők itt vannak a földön és ismernek bennünket,főleg az olyan emberekhez állnak közel akik okkultizmussal és hasonló dolgokkal foglalkoznak,pl. Jóslás,ezo,rejki stb. És ilyenmódon ők szépen felkészűlnek minden téren,és türelmesen várják azt a pillanatot amikor közbeléphetnek és akkor jöhet az Oscar dijas alakítás. Lehet,hogy ez most rosszúl esik neked,de én azt tanácsolom,hogy minél előbb állitsd le ezt az egész maskarát és fordulj Jézushoz segítségért és oltalomért mert hidd el szükséged lessz rá. Irj pw és talán segíthetek. De nagyon vigyázz mert rossz vége lehet.
2012. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%
"Nem tudom miért nem lehet megérteni azt,hogy szellemek nincsenek." Kérlek mond el nekem hogy ezt honnan tudod? mert tudomásom szerint nincs tudományosan bebizonyítva hogy nincsenek szellemek, úgy ahogyan a földönkívüliekről sincs bebizonyítva hogy nem léteznek...de ha te tudod akkor valamit tudhatsz
2014. jún. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
ha valaki közelállód meghalt és nem bántál vele tulságosan jöl akkor idéztél egy szellemet magad elöt lesz nagyon szar érzés az ilyen nekem is volt ilyen
2014. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Kedves 15/17


Ekkora eszeveszett agyszüleményeket beszélni már egyszerűen gonoszság! Rengeteget ártasz azzal, ha a magad okkultista vallásodat/babonáidat másra erőlteted. A kérdező egy szeretett rokonát vesztette el. Légy egy kicsit humánusabb, és ne hazudj, ne hitegess mást ilyen elborult babonákkal! Főleg, ha még érzékeny is rá.


és a KÉRDEZŐNEK:

Vigyázz, mert a babonák, és a butaság valahogy mindig akkor támad a legerősebben, amikor érzékenyebb vagy rá.


Amit tapasztaltál, az minden bizonnyal Zibabusdgew4g isten csukjásdémona volt, a kutyaképű Nagyúr köresztpurdéja. Még képes rá, és a hűtőszekrény mögül a lelkedbe szíjja magát! Egy módod van távoltartani, meg kell tanulnod szanszkritúl, mert a válasz a mahábharátában lesz, a 29745. oldalon, fejenállva.


na Love, Piece, and Dilettantism..

2014. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
peace.... :D
2014. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
nagyon érdekel légysszi irj nekem
2016. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!