Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek milyenek a lány...

Szerintetek milyenek a lány farkasemberek átváltozáskor? Rondák vagy szépek? HITETLENKEDŐK NE VÁLASZOLJANAK!

Figyelt kérdés
szőrösebbek lesznek? vagy csak egy farkasfül jön ki? valódi vérfarkasoktól vagy varázslény szakértőktől kérnék tanácsot!
2012. szept. 15. 22:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
10es vagyok. A link nem rögtön adja be amit kértél. Szóval a vérfarkas címszó-Érdekességek-Anatómiája.
2012. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ez egy kamu oldal amit twilight és underworld fanok készítettek. NEM LÉTEZNEK FARKASEMBEREK, VÁMPÍROK, REPTOIDOK, LOÚK, VECCŐK ÉS SZELLEMEK SEM! Chuck Norris viszont igen!
2012. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 chrishu ***** válasza:
DE A LOÚ ÉS A VECCŐ LÉTEZIK!!
2012. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
A faszt...
2012. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%
Minden bizonnyal pontosan olyanok, amilyen furry képekre pöcörgeted a kis paszulyodat esténként. Cuki kis fülek, egy kis szőr, tökéletes mellek, aranyos kutyapofi, és természetesen csak rád gondolnak pironkodva, amikor félénken a rózsaszín kis farkasnunijukon szkreccselnek.
2012. szept. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvosi szempontból nincs különbség az igazi, és az átváltozott farkaslány között.

Egy vérfarkas.

2012. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

előző előtti hozzászólónak írom: EZT K_BASZOTTUL ELCSESZTED,MERT ÉN CSAJ VAGYOK ÉS NEM VONZALMI SZEMPONTBÓL KÉRDEZTEM HANEM AZÉRT,MERT AZT AKARTAM TUDNI HOGY MIRE SZÁMÍTSAK HA ESETLEG ÁTVÁLTOZNÉK! -.-" a többi hitetlennek üzenem: hát nem voltam elég világos amikor azt írtam,nem írjatok hogyha nem hisztek bennük??? attól még nem kell őket megalázni,meg lealacsonyító dolgokat írni csakmert azt gondoljátok hogy ti vagytok a legokosabbak! -.-

és az összes kedves embernek,aki hisz bennük: köszi a sok segítséget! :) így legalább már tudom mire számítsak teliholdkor... örülk hogy még élnek olyan emberek akik nem a "hiszem ha látom!" nézet szerint élnek! :)

2012. szept. 18. 21:48
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezt a kategóriát, mindig feldob valamivel :D
2012. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
70%

"ha esetleg átváltoznék"


BRUHAHAHHAHAHAHHAHARF!


Édes szívem, picit hallgass a csöpp kis szürkeállományra a két füled között, és rá fogsz döbbenni, hogy te sem hiszed el, amit írsz. De nem akarlak szívatni, csupán egy botor gyermek vagy, felcseperedsz és elfelejted szépen ezt az egészet.

Egyébként ne csodálkozz, hogy aláznak az emberek. Ne számíts másra, ha ennyire nyilvánvaló badarságokat írsz.


De akkor már kíváncsi vagyok: pontosan mi az, amiből arra következtettél, hogy elképzelhető az átváltozásod? Milyen jelei vannak annak, hogy valaki (lehet, hogy) vérfarkas?

2012. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel hihetnél az erkölcsben is.. Állítom, hogy valós dolog habár kezd kihalni.


Jó dolog ha egy lánynak van fantáziája, de az életed magad éled.

2012. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!