Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek milyenek a lány...

Szerintetek milyenek a lány farkasemberek átváltozáskor? Rondák vagy szépek? HITETLENKEDŐK NE VÁLASZOLJANAK!

Figyelt kérdés
szőrösebbek lesznek? vagy csak egy farkasfül jön ki? valódi vérfarkasoktól vagy varázslény szakértőktől kérnék tanácsot!
2012. szept. 15. 22:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha netán tényleg átváltoznál akkor előre fel kel készüljél.

Először vegyél egy csomó kutyakaját, hogy ne a járókelőket harapdáld össze. Lehetőleg kerüld el a sintéreket. És ne felejts el egy váltás ruhát vinni egy szatyorba ha netán visszaváltoznál emberré. Furcsán néznél ki egy szál punciban rohangálnál sikítozva...

2012. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Mindig legyen nálad az oltási igazolványod. Ha elcsípnek, azzal tudod igazolni, hogy nem vagy veszett.

Egy állatorvosi asszisztens. Jolánka

2012. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

gokKöszönöm az összes válaszolónak!!!

Már fél órája röhögök ezeken a f*szságokon xDD

2013. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
hidd el,én is! XDDDDD de tényleg,a gúnyolódók járjanak máshová! -.-"
2013. jan. 31. 18:27
 25/27 A kérdező kommentje:
ja,amúgy csupán annyiibó gondolom,hogy át fogok változni,mert megharapott a barátnőm németjuhásza,és most egy k%rva nagy seb tátong a lábamon.ja,amúgy ma reggel tudatomon kívül macskát kergettem...
2013. jan. 31. 18:33
 26/27 anonim válasza:

szerintem ha amúgy is szépek, akkor a FARKASEMBEREK (!!!) szépnek látják őket, de a normál emberek nem, mert a farkasemberek nem szépek...

amúgy szerintem nem léteznek, ne nézzetek hülyének, csak ha léteznének (!!)

2013. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Sírok a röhögéstől :DDDDDDDDDDDDDDDddddd

"Ha esetleg átváltoznák" NE :DD

Amúgy irtórondák. De csak teliholdkor változnak át, és csak akkor lehet őket látni.

Viszont a pszichológust minden héten láthatod, én ajánlom figyelmedbe xDDDD

2013. dec. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!