Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől ijedhetett meg a kutya...

Mitől ijedhetett meg a kutya és a csincsilla? Ilyet még sosem láttam/hallottam. Szinte sokkos állapotba kerültek. (hozzáteszem, NEM kamu. )

Figyelt kérdés

Nyugodtan ültünk bent a szobában a barátommal, mindenki aludt, az állatok is. A barátom szerint elhangzott egy hosszú morgás (én nem hallottam, mert fülessel néztem éppen egy filmet), majd pedig a kutya eszeveszett módon elkezdett visítani.(azt már meghallottam, mert annyira hangos volt) Behoztuk a kutyát, jelenleg is nyugodtan alszik a lábamnál. Miután a kutya bejött, a csincsillájuk kezdett furcsa, ugat hangokat adni, a barátom kiment, és láttuk, hogy a csincsilla egy bizonyos pontot figyel, és szinte sokkos állapotban van. Mit láthattak? Láthattak egyáltalán valamit?

Idevág, hogy egyik éjjel 4 óra körül a kutya elkezdett őrült módon ugatni, de nem találtunk kint semmit. A macskával szokott így viselkedni, de az most kint van valahol az utcán. Mi lehetett ez? Nagyon ijesztő.



2012. szept. 21. 22:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Biztos valaki(vagy a macska) a kapu előtt járkált, a kutya elkezdett ugatni, a csincsilla meg ettől kapott sokkot, vagy valaki tényleg kutyasíppal szórakozik.
2012. szept. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Bérházban vagyunk, egy ilyen közlekedőfolyosón történt az eset. De mint írtam, nem is az első, mert egyik éjjel meg eszeveszett ugatásra ébredtünk, és az is elég fura volt..
2012. szept. 22. 00:43
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

Egy füstölő meggyújtása és közben a tér nagy fehér fénnyel való betöltése ajánlatos.A fény legyen vakító majd kövesse az a képzet hogy minden ég a szobában és legalább 20cm-s lánggal.A lángok színe legyen kék,fehér,arany.A hőmérséklet pedig 15millió fok.Majd ezután kapukat kell elképzelni amik ajtó méretűek és kilép egy angyal aztán befele mutat.A kapun befele vakító fény legyen.(Fehér)



Kb ennyi szerintem biztos elég,hogy megszűnjenek a morgások.

2012. szept. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 atilis ***** válasza:
75%
Van úgy nálunk, hogy az egész utcában ugatnak a kutyák, de egész éjszaka. Kimegyek, nem látok semmit. Van, hogy a mi kutyánk ugat egész éjszaka, kimegyek, nem látok semmit. De hát ez tök normális. Van hörcsögünk is, azt meg a tököm sem szokta nézegetni, hogy mit csinál. Azért kutya, hogy ugasson, az már nagyobb baj lenne, hogyha nem ugatna. Akkor minek tartanánk kutyát.
2012. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
11%
Akkor a kutyád lefosta a bokád ? fújj ez undorító.....
2012. okt. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
pisti az ördög
2013. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!