Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti mit gondoltok a szellemek...

Ti mit gondoltok a szellemek létezéséről? Esetleg saját tapasztalatotok van e téren? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazából csak több véleményt szeretnék látni, hogy mit gondoltok..... léteznek szellemek vagy sem? Lehetséges, hogy itt vannak köztünk és jeleznek (vagy próbálnának)? Valahogy én mindig is racionálisan álltam ehhez a kérdéshez, nem hittem el. De hallottam már olyan történeteket, amiket tényleg nehéz lenne megmagyarázni vagy nem is lehet, ezért kicsit elgondolkoztam. És bevallom őszintén, nem tudom, mit higgyek.

Viszont a szellemidézésben/ szelleműzésben nem hiszek, abban nagyon meggyőzni se tudna senki.


Én ilyen jeleket nem tapasztaltam, bár sajnos a nagypapám elhunyt pár éve, mai napig is hiányzik, talán ezért is foglalkoztatott kicsit jobban ez az egész. :)

Viszont ha Ti vagy esetleg rokonotok/ismerősötök tapasztalt valamit, ami esetleg szellemre utalhatott, akkor azt leírnátok nekem? Vagy csak a véleményeket e kapcsán?

Előre is köszönöm szépen, ha elolvastátok! Tudom, kicsit hosszú lett, bocsi!

És tényleg kérlek Titeket, hogy csak normális, értelmes válaszokat adjatok! Köszönöm!



2012. szept. 29. 18:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

10-es, meg fogom nézni Google-ben, köszi a tanácsot! :)

Azért kíváncsi vagyok még mások véleményére is, szóval jöhetnek.... :)

2012. szept. 30. 18:57
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Egyet értek sl zolival....

Kedves kérdező..


Szellemek igen léteznek, de nem biztos,hogy mindenáron jeleznek

vagy kapcsolatot akarnak teremteni...Sok körülménytől függ...


Viszont a szellemidézéssel nagyon óvatosan, jobb,ha olyan nem is kezd bele aki nem ért hozzá....Sőt!Inkább ne csináljátok!Mert az esetek többségében nem úgy sikerül, ahogy azt az idéző képzeli.Gondolok itt azokra a tinikre,akik poénból bepiázva ezzel szórakoznak és csodálkoznak,hogy miért megy tönkre körülöttük minden és mindenki... és ez még a jobbik eset...

Itt olyan kapuk nyílnak meg amiről sok embernek fogalma sincs és utána már nagyon nehezen vagy egyáltalán nem lehet visszafordítani ....

2012. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 12-es! :) Amúgy egyáltalán nem azért kérdeztem meg, mert szellemet akarnék idézni, írtam is, hogy a szellemidézésben és a szelleműzőkben nem hiszek, egyedül a szellemekkel kapcsolatos kérdésben inogtam meg egy kicsit, ezért érdekel több és több vélemény is. :)
2012. okt. 2. 17:39
 14/21 anonim ***** válasza:

Remélem tudtam valamicskét segíteni...

A szellemidézésről azért írtam,mert tudom,hogy olyanok

is olvassák akiknek nem kéne és ha már 1 valaki megfogadja,

már megérte leírni....

2012. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Nekem volt tapasztalatom ( elég sokszor !!!!!) pl volt egy régi ágyam amiben mindig rémálmom volt és mindig ugyan abban az időben keltem fel ( ezért tudom már felkelteni magam az álmaimból vagy rémálmaimból mert rájövök hogy ez most nem valós !!) meg abban a régi lakásban ( volt anyukáméknak galériájuk egy szobában (mert a mamáméknál laktunk és csak 1 szoba volt a miénk ) és én ezért mindig velük aludtam meg minden és fogyamatosan lépteket hallottam olyan érzésem volt h figyelnek foltokat láttam de nem voltak kedvesek !talán egy kedves volt az pedig egy fekete árny volt de aztán az eltűnt ..:( meg volt egy szobor attól mindig féltem meg volt egy fehér hajú néni meg anyukámra hasonlító másik árny..!! halálfélelmeim voltak ! nem volt olyan perc h egyedül lettem volna mindig ott voltam vagy mamán nővérem vagy szüleim mellett még este is képes voltam anyut felkelteni h jöjjön le velem pisilni..!:D máig ha oda megyünk réz a hideg és a nővéremnek is ven erre sztorija !!


bocsi ha értelmetlen vagy zavaros de ez igaz és nagyon rossz volt de ezeket még anyu is állítja h ott van valami természetfeletti !!!!

2012. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
előző válaszoló vagyok : Abraca Amanda én is így képzelem sőt én így tudom (!!) tudom !! van tapasztalatom rossz átélni de már nem félek de van egy két "szellem" ami nem ilyen !Antimod : igaz :D sl zoli : hol tanultad meg mert engem is érdekel mert kiskoromban szerintem én is tudtam ezt ! sőt biztos :D mellesleg veled is egyet értek !:) ezért nem akarok szellemet idézni és ezért a barátnőm kiröhög de én akkoris nme !
2012. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Nekem egyszerű nézőpontom van , Tekintsünk el a Bibliai résztől , A halál után kell lennie valaminek.A butább emberek szokták mondani hogy a halál után semmi sincs , de semmi az egy nem létező fogalom senki sem tud nekem semmit mutatni. Én hiszek a szellemekben szerintem létezik egy párhuzamos világ az ő számukra is . Egyszer történt egy érdekes dolog nyáron kimentem sötét éjszaka virágot locsolni és a szemem sarkából a bokor felé settenkedő árnyat láttam azt nem tudom hogy csak a képzeletem játszott vagy tényleg volt-e valami...
2012. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Előző vagyok még annyit hogy van egy sorozat a Címe : The Haunted / Állati kísértetek az Investigation Discovery nevű csatornán szokott menni Szombatonként este 9-kor , Azt nem tudom hogy valós beszámolókra épül vagy csak fikció de vannak benne érdekes dolgok.
2012. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy eset volt csak az életemben, ami valójában figyelmeztetés volt odaátról (inkább őrangyalnak nevezném)és ezáltal sikerült megmenteni valakit az őngyilkosságtól. Nem írom le mert, hosszú, de már nem voltam gyerek amikor történt és nem is szeretek beszélni róla senkinek és most felnőtt fejjel is érzem, hogy nem vagyunk magunkra hagyva, valakik vigyáznak ránk odaátról.
2012. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 wikiikovacs válasza:

Nekem Karácsonykor meglett a macskám(mert eltűnt) és olyan furcsa szaga volt és nagyon betegnek látszott. Otthon hajnalban felkeltem és egy fekete macska alakú árnyék féleséget láttam az ágyam mellett.Reggel felkeltem és ugyan olyan szag volt mint amilyen a macskám múlt éjjel és...mama mondta h meghalt.


Anyukám régen elment 1 fiúval buliba,de nem vele jött haza hanem egy barátnőjével.Anya álmában megjelent a fiú (felakasztotta magát mondta anyunak)(ekkor hajnali 1 volt), és anya bocsánatot kért tőle. Reggel kiment a konyhába és mondták neki h a fiú felakasztotta magát hajnali 1kor. Én hiszek a szellemek földi létezésében. Legalábbis egy ideig biztosan a földhöz kötődnek.

2012. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!